Политика5.ua19 февр.

ЗАКОН ПРО ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ ШКОДИТЬ ІНТЕРЕСАМ САМОЇ ПОЛЬЩІ – ШЕРЕМЕТА

Ситуація навколо закону про Інститут національної пам'яті набуває нової напруги, по лінії польсько-ізраїльських та польсько-українських стосунків. Про це в ефірі "5 каналу" заявив секретар Державної комісії у справах увічнення пам'яті, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета. "На превеликий жаль, польське керівництво до цього часу не усвідомило наскільки цей скандальний закон шкодить інтересам самої Польщі", – розповідає Шеремета. Він також зазначив, що на польсько-ізраїльські стосунки вплинули коментарі прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, які були негативно сприйняті у всьому світі. "Скандальний закон вже почне діяти з першого березня. Він буде мати досить негативний вплив. Зрештою, опозиційна партія в польському парламенті має намір внести правки до закону про Інститут національної пам'яті, оскільки дії цього закону вже створили дипломатичну катастрофу для Польщі", – додав Шеремета. Нагадаємо, 6 лютого президент Польщі Анджей Дуда вирішив підписати суперечливий закон про Інститут національної пам'яті, який наприкінці січня ухвалили Сейм і Сенат Польщі. Ці законодавчі зміни викликали негативні реакції в різних країнах Європи і світу, зокрема в Україні та Ізраїлі. Зазначений закон передбачає покарання до трьох років позбавлення волі за звинувачення поляків або польської держави у причетності або до злочинів нацистів у часи Другої світової війни, а також за використання вислову "польські табори смерті". Покарання передбачається і за заперечення "злочинів українських націоналістів". Детальніше у відео:

💬 Последние комментарии
эта музыка будет вечной
донецкий жуз (во главе с витей и иудой татарином) и днепропетровский жуз (во главе с бабулей и сонмом госшлюх)
е
Да...проблема,... 5 см снега при ветре 56 км/ч....Елена, это точно та супер-пупер страна, пипиской которой ты тут все время трусишь?))
е
При выезде с территории аэропорта его кортеж повернул через двойную сплошную и ему ОПЯТЬ ни чего не было! Так говоришь брехло, не неприкасаемых??)))
е
Расскажи как о отношении ТВОИХ майданных кумиров к простому населению.. Давай не стесняйся, поведай о том КАК поднятие тарифов и цен на ВСЕ с одновременным разваливанием промышленности и лишением/задержкой зарплат ПОМОГАЕТ простому и населению жить???? Ну брехло, продажное???
е
Ты о себе?))) таки да твой ТРЫНДЕЖ всегда ни о чем, НИКОГДА ни какой конкретики!
Елена
Не о чём,просто трындеж.
Елена
Кто-то там сказал что рост ВВП России с 1991 года вырос на 30% , Роджер сказал что это двигатели прогресса,и это в первую очередь не в пользу промышленности,а в пользу природных ресурсов,это вэлыкэ досягнення,просто супер, Роджер дебил дебилом, ещё и как человек подонок плохо относящийсяк простым трудягам,считающиф их ленивыми неудачниками,что можно сказать о таком персонаже,вот потому я его так и люблю,в Китае как говорится всё происходит под чутким управлением руководящей и направляющей,чтобы там Роджер не говорил.