Политикаwww.unian.ua13 нояб.

Закон про територіальну оборону має бути ухвалений до кінця року – РНБО

nk_hauz/-mm12uo9e8gtgv6ggwth.jpg

Система територіальної оборони має відповідати сучасним викликам, які постали перед Україною і світом, заявляє Данілов. Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наголосив, що законопроект про територіальну оборону має бути ухвалений до кінця року.

Як передає прес-служба РНБО, про це Данілов заявив під час наради з питання завершення опрацювання відповідного законопроекту.

За його словами, система територіальної оборони має відповідати сучасним викликам, які постали перед Україною і світом.

«Необхідно створити потужну систему територіальної оборони», - сказав Данілов і додав, що вона «має бути державницькою, відповідати сучасному стану речей в Україні і світі та стандартам НАТО».

Секретар РНБО наголосив, що законопроект, розроблений на виконання рішення РНБО від 7 травня 2019 року «Про заходи щодо зміцнення обороноздатності держави», введеного в дію указом президента від 7 травня 2019 року № 200 (зі змінами, внесеними указом президента від 7 грудня 2019 року № 921), має бути ухвалений до кінця року.

У нараді взяли участь перший заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, заступник секретаря РНБО Сергій Демедюк, командувач Сил спеціальних операцій ЗСУ Григорій Галаган, представники суб’єків сектору безпеки і оборони, залучені до підготовки відповідних законодавчих змін.