Закон про територіальну оборону ухвалять до кінця року - РНБО
Политикаwww.ukrinform.ua12 августа 2020

Закон про територіальну оборону ухвалять до кінця року - РНБО

Законопроєкт про територіальну оборону буде внесений на розгляд Верховної Ради у вересні-жовтні, а до кінця 2020 року його обов'язково ухвалять. 

Про це сказав журналістам секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов після засідання круглого столу на тему: «Технології асиметричної протидії зовнішній агресії та шляхи їх ефективного розвитку» в Укрінформі.

“Закон про територіальну оборону готується. Є декілька редакцій цього законопроєкту. Я можу сказати, що в нашому розумінні у вересні або - щонайдовше - це буде жовтень-місяць, він буде у Верховній Раді, і він буде обов'язково у цьому році прийнятий”, - сказав Данілов.

Секретар РНБО раніше наголошував на тому, що ухвалення цього законопроєкту зобов’язуватиме розробити деякі регулюючі нормативно-правові акти, зокрема про регламент обігу зброї. Адже для того, щоб структурні підрозділи територіальної оборони могли повноцінно виконувати свої функції, вони мають бути озброєні.

2 комментария

Написать комментарий
 • Петро
  12 августа 2020
  Главный и единственный враг Украины и украинцев, это её правительство/власть. И этот закон никак не поможет в борьбе народа против этого врага!
  Ответить
  • Весёлый Роджер
   12 августа 2020
   Петро
   А ну прекратите, здесь вам не тут! Вы шо не читаете Шмулю_Елену хандона, хунтовского пропахандона? «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» И помните про жидобандеровца Шмулю - есть такое выражение "БЕНЕДИКТИНСКАЯ СКРОМНОСТЬ" - это когда считаешь себя умным, а всех остальных дураками.
   Ответить