Законопроект щодо реформування Укроборонпрому перебуває на стадії напрацювання – нардеп
Политикаwww.unn.com.ua14 февраля 2020

Законопроект щодо реформування Укроборонпрому перебуває на стадії напрацювання – нардеп

Законопроект щодо реформування ДК "Укроборонпром" ще на стадії напрацювання, наступного тижня планується провести консультації з цього приводу. Про це під час засідання комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки заявив голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат Ігор Копитін.

"…Протягом грудня-січня був сформований склад груп (з питань реформування ДК "Укроборонпром" та державних підприємств обороно-промислового комплексу Державної служби експортного контролю - ред.), який, за пропозицією народних депутатів, може бути розширений за рахунок представників усіх фракцій", - зазначив він.

За його словами, тези законопроекту будуть представленні на комітеті ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки як можна скоріше.

"11 лютого було проведено перше установче засідання групи, на якому обговорили підходи напрацювання законопроекту з реформування "Укроборонпрому": поділ на спеціалізовані підгрупи та за відповідними напрямками… Наступного тижня плануємо ще провести консультації по цьому питанню та вже почали працювати... На комітеті будемо все представляти, але все на стадії напрацювання. Строки будуть стислі: як можна скоріше", - додав Копитін.

Нагадаємо, раніше заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос заявляв, що ухвалення законопроекту щодо реформування ДК "Укроборонпром" сприятиме зменшенню корупційних ризиків у сфері ОПК.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Ил2
Да вопчим-то и я не заканчивал филфак, а тики физмат, но это анатомический термин, простая биология.
Гость
И "Анджей Дуда: Украина должна добровольно вернуть земли Польши, принадлежащие ей до 1939 года"... "серьезные территориальные разногласия двух этих стран по поводу принадлежности Львовской, Тернопольской, Ивано-Франковской, Волынской и Ровненской областей, которые были присоединены к Украине"... "украинская мова, будучи по факту диалектом, обречёна на вечную, но безуспешную борьбу за звание полнокровного языка", в котором нет необходимости... и "украинская мова в звании языка нужна украинским политикам, а не Украине и украинцам".
Ил 2
Есть в сети ролик, на 9 мин, где бацька объяснил свою позицию в отношении карантина из-за вируса. По мне так очень толково.
Гость
Как-то всё огорчительно... нет в живых подростка...
Гость
А как же так если на руках справка...
Гоша
Ошибка... может стоить потери государства
Гоша
Жесть