Политикаnews.finance.ua29 сент.

Законопроєкт про столицю: як пропонують змінити управління Києвом

nk_hauz/kjAH0XHnR.png

Парламентський комітет почав розгляд законопроєкту про столицю, щоб найближчим часом підготувати його для голосування в другому читанні. Основна мета документа – розмежувати повноваження міського голови і голови КМДА, щоб останнього призначав президент.

Таким чином, на Банковій хочуть законним способом забрати у Віталія Кличка одну з посад і обмежити його вплив.

У пояснювальній записці до законопроєкту йдеться, що його мета – «оптимізація системи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади в столиці України місті Києві шляхом уточнення повноважень цих органів, а також закладення в систему управління столицею України ефективного механізму стримування і противаг, що унеможливлює узурпацію влади однією посадовою особою».

Головна новація, яку запропонували автори – розділити повноваження міського голови і голови Київської адміністрації: главу КМДА буде як і раніше призначати президент, але посаду не зможе обіймати мер.

Зміниться система місцевого самоврядування, вона буде складатися з територіальної громади, мера, міськради, магістрату, райрад, виконавчих офісів районів та органів самоорганізації населення.

Законопроєкт передбачає створення нового виконавчого органу міськради – Київського магістрату, який очолюватиме мер. Функції КМДА обмежать адміністративним наглядом за рішеннями Київради, магістрату та мера. Також з’явиться колегія міської ради, яка буде дорадчим органом і готуватиме пропозиції і рекомендації для розгляду.

Замість районних адміністрацій, згідно із законопроєктом, в Києві будуть створювати районні ратуші – центри надання соціальних, адміністративних та інших послуг.

Відповідно до чинного закону, межі міста встановлюються Верховною Радою за поданням міськради. Після ухвалення нового закону, це все так же робитиме Рада, але за поданням Кабміну – відповідно до пропозицій міськради.

💬 Последние комментарии
Я
Все они редчайшее быдло в истории. И пусть дохнут долго и тонут в людской ненависти.
Игбун Хохлов
"Хохол" - это даже не оскорбление. А вот за "украинца" морду бить надо. Потому, что это даже хуже, чем "пидарас". Хотя, для гейроинтегрированных нормально.
Игбун Хохлов
Хохлочурка, когда Гитлер напал на СССР все видели немецких солдат, немецкие танки, немецкие самолеты. И Сталин на третий год войны не носился по миру с кусками металлолома и обложками от аусвайсов, доказывая факт немецкой агрессии. Потому, что это очевидный факт, который не надо доказывать. А вот кто-то видел российскую армию на Донбассе? За 7(!!!) лет ни одного факта присутствия. Даже ОБСЕры не нашли, как не старались. И это отмечено в официальных отчетах. Все "доказательства", которыми кормят укробыдлостадо - топорные фейки. Там уже и омскую футбольную команду похоронили , отцов абитуриентов Элистинского педагогического училища, и даже литературных героев. ))))) Кому бы этим фейки понадобились, если бы Россия, действительно напала?
Весёлый Роджер
Брехня!!! Сэмэн Сэмэнченко тому пример - живёхенький, ну трохи раненый у дупу, а ведь як Шмуля, МУДАК - МУДАКОМ!!! Настоящий справжний рагуль!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - ну задолбали менэ! Один меня в молдаван всё записывает, а другий, сразу у щирого xoxла, ну куды справжнему мокшаньцу податься! Придётся у буряты записаться! Пластырь у менэ е!
Весёлый Роджер
ИГБУНЧИК! Мэнэ гэта Гивнярная падла xoxлом обозвала! Так яж справжний москаль, а xoxoл, то мiй ридный брат з Буковины!
Весёлый Роджер
ОЙ Гивняр, таки ты меня за своего щирого та справжнего xoxла воспринял, що я до москалей убежал, а за неньку и нацистов, детей на Донбассе не убивал? Ну пипец, ну дякую тоби падла! ЭЙ мразь отвечай? А Не по адресу ты орал, тварь!