Политикаwww.golos.com.uaJun 27

Законотворення наближається до європейських стандартів

nk_hauz/-mapr-qmopebbwri-qyj.jpg

В Інституті законодавства Верховної Ради України відбулися заключні атестаційні заходи 21-го випуску слухачів Української школи законотворчості.

Серед яких народні депутати України, їхні помічники-консультанти, співробітники апарату Верховної Ради України.

Цей навчальний курс, який розпочався 26 листопада 2019 року, відкривав Перший заступник Голови Верховної Ради України, член-кореспондент НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Руслан Стефанчук. Він присвятив свій виступ проблемам формування та здійснення правової політики як основи розбудови правової держави, а також неформально спілкувався з аудиторією.

Хоча карантинні обмеження внесли корективи до виконання навчальних планів, ще до їхнього початку було проведено дві третини запланованих занять. Під час лекцій, семінарів, тренінгів провідні вчені та практики висвітлювали питання законодавчого забезпечення реформ у контексті конституційної модернізації, особливості запровадження ринку землі, зміцнення національної безпеки, у тому числі кібербезпеки, тощо.

На тематичних тренінгах слухачі ознайомилися з досвідом європейського парламентаризму та міжнародними стандартами у сфері законотворення, зокрема мовно-термінологічними засадами формування тексту законопроекту, механізмами імплементації норм міжнародного гуманітарного права в національне законодавство та ін. Практичні знання, навички та вміння, необхідні для побудови ефективної комунікації, належного урядування, проектного менеджменту і застосовуванні при вирішенні завдань професійної діяльності, слухачі отримали під час майстер-класів та вебінарів, проведених партнерами Школи — проектами ОБСЄ та ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

Після початку карантину заняття продовжувалися у дистанційному режимі із застосуванням інтерактивних методів комунікації та навчання, що забезпечило безперервність функціонування освітньої платформи.

У ході заключних заходів, що відбулися 23—24 червня у форматі панельних дискусій, слухачі презентували результати виконання індивідуальних та групових завдань, тематика яких стосується удосконалення діяльності парламенту, модернізації матеріальної та процедурно-процесуальної складових законотворення, приведення його у відповідність до європейських стандартів.

За результатами навчання понад 90 випускників Школи отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ось раз, та менэ вже захапували! Швыдкая ты Лу_ночка! Опасна с тобой ночка! :-))
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля, таки твоих панов пиндосов НИКТО и НИ ГДЕ не победил, ни во Вьетнаме, Лаосе, Комбодже, Сев.Кореи, Ираке, Ливии, Сирии, на Кубе, та ыщо в сто точках откуда вони побигли! Байден тату номер Раз, А Бандера пыдарас -но, вин тату номер два! Ось такие для свидомца трудные дила!
Луна -2
Спасибо, мой Веселый Роджер .и спокойной ночи тебе, мягкой перины и хороших снов.
Весёлый Роджер
«Массовая миграция украинцев в Италии началась в 90-х. Украинская община в Италии занимает ЧЕТВЁРТОЕ!!! место среди наций, не входящих в ЕС по числу постоянно проживающих граждан.» «… русские в Италии составляют 0,71% от общего числа иностранцев…» Кричишь в Италии плечевым шлюхам на шляхе… ЭЙ, звидкиля дивчины - Та ми с Ивану-Франківську! Но коммент!
Весёлый Роджер
Ны Шмуля, ты опять пердун МУДАК! Среди талибанцев предателей xoxлов немає! И кстати, все они пивали каву и в Париже и в Ландоне, тк там учились. Но тильки в Союзе, щирая срань що маяла свий Глобус, мечтала за счёт предательства запанувать! Ось воно як! Чуешь свинорылый ты МУДАК! Так? Да ТАК!
Весёлый Роджер
Никаких может быть, быть не может! Только точно и в цель! Надо этим озаботится - поверь, ты её найдёшь! Вот вангую, ты потом с ней, с этой эл.грелкой не расстанешься, ну как диду Шмуля с комсомолом. По потреблению тока, там два режима 60 и 30 вт. Значит если ты её не будешь!!! выключать -то за сутки 1.44 или 0.7 квт. Если на ночь - то 0.48 или 0.24 квт. А ещё есть таймер включения с али- экспресса за прим. 200грн. С ним, все эти цифры можно делить на ПЯТЬ - СЕМЬ!!!
Елена
Тебе то не знать.
Авторские статьи