Законотворення наближається до європейських стандартів
Политикаwww.golos.com.ua27 июня 2020

Законотворення наближається до європейських стандартів

В Інституті законодавства Верховної Ради України відбулися заключні атестаційні заходи 21-го випуску слухачів Української школи законотворчості.

Серед яких народні депутати України, їхні помічники-консультанти, співробітники апарату Верховної Ради України.

Цей навчальний курс, який розпочався 26 листопада 2019 року, відкривав Перший заступник Голови Верховної Ради України, член-кореспондент НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Руслан Стефанчук. Він присвятив свій виступ проблемам формування та здійснення правової політики як основи розбудови правової держави, а також неформально спілкувався з аудиторією.

Хоча карантинні обмеження внесли корективи до виконання навчальних планів, ще до їхнього початку було проведено дві третини запланованих занять. Під час лекцій, семінарів, тренінгів провідні вчені та практики висвітлювали питання законодавчого забезпечення реформ у контексті конституційної модернізації, особливості запровадження ринку землі, зміцнення національної безпеки, у тому числі кібербезпеки, тощо.

На тематичних тренінгах слухачі ознайомилися з досвідом європейського парламентаризму та міжнародними стандартами у сфері законотворення, зокрема мовно-термінологічними засадами формування тексту законопроекту, механізмами імплементації норм міжнародного гуманітарного права в національне законодавство та ін. Практичні знання, навички та вміння, необхідні для побудови ефективної комунікації, належного урядування, проектного менеджменту і застосовуванні при вирішенні завдань професійної діяльності, слухачі отримали під час майстер-класів та вебінарів, проведених партнерами Школи — проектами ОБСЄ та ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

Після початку карантину заняття продовжувалися у дистанційному режимі із застосуванням інтерактивних методів комунікації та навчання, що забезпечило безперервність функціонування освітньої платформи.

У ході заключних заходів, що відбулися 23—24 червня у форматі панельних дискусій, слухачі презентували результати виконання індивідуальних та групових завдань, тематика яких стосується удосконалення діяльності парламенту, модернізації матеріальної та процедурно-процесуальної складових законотворення, приведення його у відповідність до європейських стандартів.

За результатами навчання понад 90 випускників Школи отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Інформаційне управління апарату Верховної Ради України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
жена Шария знает
почему Шарий не расскажет нам о своей игровой зависимости... о своих погонах лейтенанта-разведчика Киевского танкового танковой Академии... как Шарий косил от Армии и украл свои документы из Военкомата... как он смог получить паспорт Гражданина Украины только в 25 лет - рассказывает его первая жена - от которой он сбежал в Эвропу чтоб не платить алименты?
Луна-2
Привет Ро! обезьяна- щеня вмерло не споет, як пересычный украинец.... И ты прав- обезьянки не воруют кокосы -це тильки хохлята могут.Кто -то из умных заметил тем больше узнаю людей- тем больше я люблю животных
zx
ooo!
Петр
Основной стороной конфликта являются США, пока они не будут вовлечены в переговоры по урегулированию ничего не получится. Смешно и глупо что-то требовать и ожидать от Украины. Украина просто третьеразрядная колония без права голоса и суверенитета.
Игбун Хохлов
Чтобы не пиздили надо на привязи держать, а вот понадкусывать могут. Испортят твари товарный вид, да и инфекцию занесут. Как вариант - запускать в намордниках.
Гость
......дурак тешит себя мыслью.....
Гость
И тут петро нагадил...