Политикаglavcom.ua18 янв.

Запахло міжнародним ордером на арешт Коломойського

Пригадалися мені направду мудрі слова Ігоря Валерійовича Коломойського десь із межі 2005-2006 років. Відразу після реприватизації Криворіжсталі олігарх повчально звернувся до колишніх невдалих приватизаторів Ахметова й Пінчука: «А я ж попереджав вас, що це, як у супермаркеті – ходиш, де хочеш, набираєш усе, що забажаєш, але на виході все одно буде каса». Дійсно, мудро. От тільки чому ж він так правильно повчав інших, а не застосовував свою мудрість до себе самого? Сьогодні це вже не перша «каса» для Коломойського, але схоже, що після цієї уже не відкрутитися. Якщо після попередніх почали арештовувати майно, то тут запахло міжнародним ордером на арешт. Перевірку «Приватбанку» проводила визнана міжнародна компанія Кroll. До речі, колись вони вже проводили якийсь значно менший аудит в Україні, але та перевірка торкнулась недругів Ігоря Валерійовича чи якийсь державний орган, тому всі його ЗМІ чітко зафіксували 100% репутацію компанії й підтвердили це численними фактами. Зараз почуємо щось діаметрально протилежне. Також важливо, що з організаторами й виконавцями аудиту вже зустрівся Генпрокурор, офіційно отримав матеріали та гарантував, що невідкладно почнеться повноцінна перевірка фактів і відкриття кримінальних проваджень. Розумію, що це не заткне рота пустобрехам, які доказують, що крім НАБУ в нас ніхто з корупцією та розкраданнями не бореться (от тільки де їхні результати?), але наслідки будуть дуже цікавими, особливо для «олігарха-патріота». Чомусь припускаю, що остання хвиля нападок на Нацбанк, а також на Юрія Луценка (згадайте хоча б особливо брудний і брехливий останній номер «Нового врємєні») були не просто так. Адже Kroll працює не секретно, що висновки скоро будуть знати всі, хто цікавився, а олігарх та фінансовані ним персонажі ще й розуміли, що в них буде записано. Зараз очікуємо запізнілу реакцію всіх тих, хто не встиг вчасно продемонструвати лояльність до «доброчинця», але звітувати перед Коломойським за потрачені гроші таки мусить. Про кого йдеться? А ви прогляньте повний список усіх тих, хто у вересні перед проривом кордону попрямував до Польщі й звідтіль супроводжував Саакашвілі. Тоді Курченко ще не перебрав фінансування, і ця акція була особистим бенефісом Коломойського, запрошення на який він роздавав персонально… А реліз про результати перевірки можна прочитати на сайті Нацбанку за цим посиланням або ж у презентації.

https://zik.ua/news/2018/01/17/zapahlo_mizhnarodny...

Джерело: zik.ua

💬 Последние комментарии
Елена
Я мзду не беру,мне за державу обидно,я не Роджер.
Елена
Слава Америке!
Горбатый
Зато ты очень умный! Сразу видно, что человек с Донбасса, а не порожняк.
НУ ТЫ ТУПОЙ ВАЩЩЩЕ!
Из 30 лет о которых ты прокукарекал, 29 - украина согласно своей конституции была ВНЕБЛОКОВЫМ ГОСУДАРСТВОМ !!! Все эти 29 лет нужно было нарушать конституцию украины? Ну ты тупой!
Всрата перемога
Всратые судьи обвинят всратого экс-президента в расжигании национализма среди всратых свидомых масс вследствии их планомерного ограбления и доведения до стостояния геноцида, спланированного всратым Кучмой?
ALWAS
Американцы пусть сами решат свои проблемы. У нас и своих достаточно. И инфляция выше.
Луна -2
Милая ты моя, сдались тебе эти синие кальсоны?Мы все сбросимся на то чтобы тебя похоронить при полном параде- в гимнастерке прапорщика времен Советского Союза при полном комплекте наград и обязательно с музыкой -кстати гимн Советского Союза тебя устроит?мы - люди не гордые. А может быть под еврейским флагом похоронить тебя...А КРАСА ТЫ НАША? нЕ ПИШИ ЗДЕСЬ ГЛУПОСТЕЙ-не накликай на себя смерть и похороны -а то знаешь ли....ненароком -все может случиться.