Заступник керівника Офісу Президента провів розмову з главою Місії МКЧХ: деталі
Политикаwww.unn.com.ua09 июля 2020

Заступник керівника Офісу Президента провів розмову з главою Місії МКЧХ: деталі

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів розмову у форматі відеоконференції з главою Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Флоранс Жіллетт. Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та поглиблення співпраці з МКЧХ, передає УНН з посиланням на повідомлення пресслужби ОПУ.

"Ігор Жовква поінформував співрозмовницю про зусилля, який докладає українська сторона в межах Тристоронньої контактної групи в Мінську та на рівні дипломатичних радників глав держав та урядів країн – учасниць "Нормандської четвірки". Заступник керівника Офісу Президента високо оцінив внесок Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) у розв'язання гуманітарних проблем, спричинених збройним протистоянням на Донбасі. Було підкреслено зацікавленість України в поглибленні співпраці з МКЧХ з усього спектру питань гуманітарної допомоги постраждалим по обидва боки лінії розмежування", - повідомили в ОПУ.

Зазначається, що Жовква високо оцінив роботу польових місій МКЧХ та підкреслив пріоритетність гарантування їхньої безпеки та необхідність поліпшення їхньої поінформованості про безпекову ситуацію.

Співрозмовники погодилися щодо необхідності додаткових зусиль, спрямованих на забезпечення доступу МКЧХ та інших гуманітарних організацій до громадян України, яких незаконно утримують на непідконтрольній уряду України території Донбасу, в окупованому Криму, а також в РФ.

Під час бесіди було підкреслено важливість якнайшвидшого запуску роботи Комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, а також посилення роботи з РФ щодо обміну утримуваними особами. Було також домовлено опрацювати низку рекомендацій з боку МКЧХ щодо спрощення режиму проходження КПВВ на лінії розмежування для найбільш уразливих категорій населення, передусім пенсіонерів.

Ігор Жовква також подякував МКЧХ за практичну допомогу в питанні протидії пандемії коронавірусу, зокрема на тимчасово окупованих територіях.

Через пандемію COVID-19 у Міжнародному комітеті Червоного Хреста посилили гуманітарну роботу на Донбасі, зробили додатковий акцент на доступ до меддопомоги та підтримку засобів для існування.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-----
Шмули задрожали .. - бота не запускали!
Весёлый Роджер
Ну канечно же! Шо там Кравчук про русский язык обещал и даже в конституцию шой-то вписал, а потом взяли и всем кацапам тай луськомовным пиднасрали! Ось цэ так! Жидобандере доверять - себя не уважать!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля я не брат, а вот ты дегенерат! «Елена -05 июня 2020 - А вы ….всё дословно не воспринимайте,тут всё может быть ,и смысл между строчками и стёб и просто не чего значащие слова,я ведь не обязательно ВСЁ СЕРЬЁЗНО И ТОЧНО пишу,тут всего по-немногу.»
ВЕШАТЬ БУДУТ ПОТОМ
ОБЕЩАТЬ, - НЕ ЗНАЧИТ ЖЕНИТЬСЯ!
Елена
Роджер ты больной,ты серьёзно болен.ха.брат Петра.
Весёлый Роджер
Так читачи – кто там з3.14здив кирпичи? Где там АДМИНЧИКИ пустые графинчики! Я к тому, Шмуля затих – значит запустит сейчас падла бот-прогу Петра и та будет сереть тут до утра!!! Вам это надо? КОГДА КАПЧУ ПОСТАВИМ??? АЛЛО??? Помочь, ну так напишите…
Весёлый Роджер
Всё ТакЪ! ТакЪ Победим! Всех предадим и Победим! Вечный щирый лозунг! А ну ка, уси гуртом спиваем гимн xoxлoмудизма: «Сегодня ми, не на параде, Ми до Эуропы на пути, Ведь с наши Шмуля е в бригаде, С ним, з мудаком, швыдчей ползти! приспыв: Будет xoxлам рабство, рабство на века! У бандерской власти – сила велика!»