Политикаaspi.com.ua13 сент.

Заступник Кравчука в ТКГ Фокін відмовився зустрічатися з нардепами

nk_hauz/-mh5wbuwmxrivvpr-hmw.jpg

Вітольд Фокін відмовився зустрічатися з депутатами після скандальних заяв щодо амністії бойовикам. Перший заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) не забажав спілкуватися з представниками відповідного комітету.

Він не пояснив свої висловлювання щодо урегулювання конфлікту на окупованих російськими військами територіях. Про це 13 вересня повідомив Олександр Качура, заступник голови комітету, в своєму Telegram-каналі. 

Зустріч мала відбутися 15 вересня. Причина відмови – зайнятість і необхідність працювати в Тристоронній контактній групі. Захід найближчим часом не відбудеться. 

Резонанс у суспільстві викликало інтерв’ю Фокіна про надання особливого статусу усій території Донбасу. Чиновника звинуватили у державній зраді. Громадяни закликали звільнити його з посади та провести розслідування на підставі відповідних заяв.    

Раніше ASPI news повідомляло, що Кравчук пояснив причину діалогу з ватажками ОРДЛО. Також стало відомо, що Україна може переглянути постанову про проведення місцевих виборів на Донбасі.

💬 Последние комментарии
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Гость
США -вот единственный мировой ВРАГ,не дающий спокойно всем жить. Неужели весь мир не может поставить эту зажравшуюся свору на место.
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Американская поддержка коррупции
Миграция происходит из-за коррупции. Коррупция происходит из-за правительства. А если американская поддержка коррумпированного правительства не помогла ему одолеть свою коррупцию, то американцы предлагают поддержку новому правительству вообще и жене бывшего президента в частности. Все как в родном Афганистане.
Мяколя
усе, пойду пройдуся по Хрещатику гляну на Депро т в й тикати у Польшу
Серж
Украина не Турция. На Украине предатель на предателе, и предателем погоняет.