Политикаtoday.ua8 июн.

Заступник Супрун вступила до партії Вакарчука

Заступник міністра охорони здоров’я з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина подала заяву на звільнення. Стало відомо, що вона буде балотуватися до парламенту від партії Святослава Вакарчука “Голос”. Про це повідомляється на сторінці політсили в Facebook. У прес-службі партії наголосили, що саме Ольга Стефанишина, перебуваючи на посаді заступника міністра охорони здоров’я, допомагала очистити від корупції систему державних закупівель ліків, що заощадило для бюджету 40% державних коштів. Як відомо, Стефанишину призначили на посаду заступника міністра у 2018 році. Заступник міністра координувала такі напрямки роботи, як виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері охорони здоров’я, державні закупівлі ліків і медвиробів, вакцинацію і громадське здоров’я. У суботу, 8 червня, партія “Голос” проведе з’їзд на Старокиївській горі в столиці, на якому презентує всю свою команду. О 18.30 відбудеться робоча частина з’їзду, о 19.30 – спілкування з пресою, а о 20.00 – презентація команди. За даними опитування соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного з 29 травня по 3 червня, за партію “Голос” готові проголосувати 5,6% респондентів, які визначилися з кандидатом при необхідних для проходження в парламент 5%.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!