Завтра в Брюсселі відбудеться засідання комісії "Україна-НАТО"
Политикаwww.unn.com.ua14 января 2020

Завтра в Брюсселі відбудеться засідання комісії "Україна-НАТО"

У середу в Брюсселі відбудеться засідання комісії "Україна-НАТО", під час якого відбудеться обговорення оцінки виконання Річної національної програми під егідою Комісії "Україна – НАТО" на 2019 рік та презентація проекту РНП 2020. Про це повідомляє пресслужба Офісу Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

"14-15 січня Україна і НАТО обговорять подальшу співпрацю. Упродовж двох днів віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба проведе зустрічі у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі. Віцепрем’єр візьме участь у засіданні Комісії "Україна – НАТО", щоби обговорити оцінку виконання Річної національної програми під егідою Комісії "Україна – НАТО" на 2019 рік та презентувати проект РНП 2020", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в рамках візиту Кулеба зустрінеться з Генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, проведе робочі зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджаном Ілдемом, Заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Беттіною Каденбах, Заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі, Заступником Генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою, Заступником Генерального секретаря НАТО з питань оборонної політики та планування Патріком Тернером.

Також в рамках візиту Україна та НАТО планують підписати специфікації спільних навчань із захисту критичної інфраструктури в Чорному морі "Непорушна стійкість - 2020", що відбудуться в жовтні 2020 року в Одесі.

Окрім того, в рамках візиту до Брюсселя планується зустріч віцепрем’єра з генеральною секретаркою Європейської служби зовнішніх зв’язків Хельгою Шмід.

Раніше генсек НАТО розповів, як Альянс захищатиметься від російських ракет.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
цыплят по осени посчитаем
верно у сышыа был Китай. у Германии вопреки Британии все еще есть Россия.
Игбун Хохлов
А вот это правильно. Там уже ни одна майданутая гнида затесалась. Правительство как сантехнику периодически надо чистить, а то случится украинский прорыв канализации с выбросом нечистот.
Игбун Хохлов
Ну, фсё. Теперь хохлопотамия введет против Беларуси экономические санкции.))))
7
пиндосы ? вова зеленский ? для батьки !!!!!!!! кизяки .
Игбун Хохлов
Титушки Януковича сжигают флаг США https://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=1de671cb4dde150a100099dae0beb2e1&n=13
------------
Это колонизация Белоруссии всех шакалов собрали с всего мира.
--------
Белорусы вы боретесь не с Лукашенко а являетесь расходным материалом колонизации Белоруссии.Вас лохают -пермены -какие с свободных белорусов стать колониальными рабами. И 21 век тоже имеет колонии Украина -колонизирована .Европа всегда проводила колониальную политику это в них в генах США возникли через колониальгую политику при этом уничтожили коренное население.Не будьте аборигенами на своей земле которых обманывают ложными ценностями Они говорят о демократии а думают как тебя поработить ,как убить,ограбить. /Польшу Черчиль назвал гиена европы ,а что не так они лезли всегда и везде на чужие територии. Сейчас они дружат з сша думаете случайно они хотят их испльзовать для захвата територий ваших. /