Политикаwww.ukrinform.uaAug 24

Зеленський - про великий Державний Герб: Україна заслуговує на ще один символ

nk_hauz/QgdUEq7nR.jpeg

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна точно заслуговує на ще один символ, яким може стати великий Державний Герб у разі ухвалення Верховною Радою відповідного законопроєкту.

Про це він сказав під час урочистого засідання Верховної Ради з нагоди 30-річниці Незалежності України, передає кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні у вас буде позачергове засідання і ви будете розглядати питання великого Державного Герба... Така держава як Україна точно заслуговує на ще один символ", - сказав Зеленський.

Він додав, що відповідний законопроєкт мав би представляти перший Президент України Леонід Кравчук. "Це його ідея, його мрія... Нехай буде здоровим", - сказав Зеленський.

Також на заклик Президента присутні у Верховній Раді аплодували на підтримку Кравчука.

“На мою думку, дуже важливо не лише відзначати появу державності, але і об’єднуватися для її збереження. Нашу велику українську сім’ю єднає родина державних символів України. Це три брати - Державний Прапор України, Державний Герб і Державний Гімн. Вони пов’язані статтями Конституції України, і пов’язані на рівні національної підсвідомості”, - зазначив глава держави.

За його словами, Гімн України - це наша душа, мудрість наступним поколінням.

“Ми думали, що запанували у своїй сторонці, та сьомий рік поспіль ми кладемо душу і тіло за нашу свободу, сім років поспіль ми це робимо. Бо забули, що далеко не всі вороженьки згинули як роса на сонці, але ми не забули, якого ми роду. А отже нам точно усміхнеться доля”, - сказав Президент.

Він зауважив, що “наша доля - це наш герб”.

“Вона закарбована тисячу років тому на тризубі великого київського князя Володимира, що є і сучасним Гербом України. Це простий шифр з чотирьох букв. Хтось його, напевно, не бачить, а хтось точно знає це - це воля. Бо наша доля бути вільними. А наша воля - це наш Український Прапор. І це точно знають Краматорськ, Маріуполь, Слов’янськ, Лисичанськ та ще десятки звільнених від окупантів міст та сіл Донбасу”, - сказав Зеленський.

Він додав, що “в інших містах, в інших містечках також буде воля, воля буде і в Криму, бо це наша доля, доля Незалежної України”.

Як повідомлялося, народні депутати 24 серпня проведуть урочисте засідання Верховної Ради з нагоди Дня Незалежності.

Порядок денний позачергової сесії передбачає розгляд законопроєкту № 5712 "Про великий Державний Герб України".

Також повідомлялося, що перший Президент України Леонід Кравчук 29 червня переніс планову операцію на серці, вона пройшла без ускладнень.

💬 Последние комментарии
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.
е
не исключено... ))
Рагуль
Жопализам Мистрали отрыгиваются.👍
Макс
И необходимо только "соблюдение законности, незыблемости прав и свобод граждан, на каком бы языке они ни говорили, какую бы религию ни исповедовали, каких бы политических взглядов ни придерживались". Однако антинародное властвование "доказала свою никчемность, некомпетентность и лживость". ... "Украине (Малороссии) как никогда необходимо гражданское устремление к перемене происходящей ситуации".