Политикаuainfo.orgJun 12

Зеленський може розпустити Раду, – політолог

nk_hauz/-mc-b9-lcmb63otq--my.png

"Привіти" фракції президент уже передавав.

Питанням номер один є судова реформа, заявив голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія. Проблем кілька, суди зокрема. Є війна, пандемія, бідність. Став справ у судах є причиною поганого інвестиційного клімату в країні. Відсутність у справедливості – в топ запитів українців.

"Судову реформу треба робити. Але не під себе, а для країни. Попередні реформи в судовій системі робилися під себе.

У теперішньої владної команди шанс реалізувати реформу є. Треба підбирати суддів, а не намагатися домовитися із цими. Ці вже показали, що не готові судити чесно. Продемонстрували, що мільйони доларів у конвертах для них важливіші, ніж судочинство.

Треба чесно говорити про злочинців у мантіях, які розграбовують нашу державу, перефарбовуються з одного політичного кольору в інший. Більше того, у них найкраща політична чуйка - вони вже знають, хто буде наступним президентом і підлаштовуються. Зараз слухають Зеленського, а через рік перестануть. Якби був тоталізатор, то вони б на ньому заробляли не менше, ніж на корупції.

У міжнародній політиці найголовнішою подією буде зустріч Байдена і Путіна. Далі - зустріч Зеленського з Байденом.

Головна подія української політики – святкування Дня Незалежності. Після якого можливе переформатування Кабміну або Верховної Ради.

В Офісі президента можливі зміни фаворитів Зеленського.

Викидання кількох міністрів не призвело до кардинального покращення ситуації.

Якщо депутати не проголосують за антиолігархічний закон, то президент може їх розпустити. Такі "привіти" він уже передавав фракції. Що на осінь можуть піти на вибори.

Те, що Зеленський їздить містами – президент повинен рухатися. Виїзди Конгресу місцевих і регіональних влад – перебивають Кличка з Асоціацією міст. Але відкриття інфраструктурних об'єктів, як робилося минулого року, немає. Зараз поїздки Зеленського на легкому позитиві при своїх камерах", – пише політолог.

💬 Последние комментарии
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Польша пошла по наклонной вниз. Все должно закончиться депортацией поляков в Сибирь, на их историческую родину. Польша, уходи!
Весёлый Роджер
Щоб было файно щирюку свидомому думувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн, у ширых скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливая воду, гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Авторские статьи
Авторские статьи4ч. назад
Первое применение "Bayraktar" на Донбассе инсценировка от Квартал-​95
Авторские статьи13ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи13ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи14ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи16ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи17ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи17ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи17ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи17ч. назад
Великий стратег начинает?