Зеленський на засіданні фракції "Слуга народу" запропонував кандидатів на посади міністрів
Политикаrubryka.com15 декабря 2020

Зеленський на засіданні фракції "Слуга народу" запропонував кандидатів на посади міністрів

Президент України Володимир Зеленський на засіданні фракції "Слуга народу" сьогодні запропонував кандидатів на посади міністрів. Настрої у фракції "демократичні", але голосування завтра за призначення не буде.

Повідомили джерела у фракції "Слуга народу".

Засідання фракції тривало дві години в "кінотеатрі" Верховної Ради, що знаходиться у приміщенні на поверх нижче зали засідань.

"За жодну з кандидатур не було голосування на фракції. Ми домовилися, що проголосуємо в "табличці" (партійному чаті) до завтра. Президент виступав на засіданні, пропонував кандидатів, відповідав на наші питання. В цілому, настрої (у фракції) демократичні", – повідомив народний депутат фракції.

Джерела визнають, що в "Слузі народу" не всі депутати задоволені представленими кандидатурами. Зокрема, зі слів іншого депутата, найбільше питань до пана Вітренка.

"Завтра голосування за кадрові призначення не буде. Депутати хочуть завтра поговорити з Вітренком, він повернеться з відрядження", – додав парламентар.

За оцінками іншого парламентаря, "до кожного (з п'яти кандидатів на посади в Кабміні – ред.) є питання. Як на мій суб'єктивний погляд, то найбільше голосів збере у фракції Шкарлет".

Нардеп від "СН" Олександр Качура теж повідомив результати засідання.

"Підсумки засідання фракції "Слуга Народу" з кадрових питань. Були заслухані кандидати на посади:

1. Перший віцепрем'єр, міністр енергетики України – Юрія Вітренка; 2. Міністр освіти та науки – Сергія Шкарлета; 3. Міністр аграрної політики – Романа Лещенко; 4. Міністр у справах ветеранів – Юлії Лапутиної.

На посаду Міністра у справах ветеранів профільний комітет запропонував свого кандидата – Порхуна Олександра. В цілому заперечень не було практично до всіх кандидатів, за винятком Міністерства екології (заперечили представники профільного комітету і ряд мажоритарників), буде ще сигнальне голосування в партійному чаті.

У зв'язку з необхідністю проведенням додаткових консультацій, заяви про відставку Міністра у справах ветеранів і Міністра екологи, швидше за все, будуть розглядатися не завтра, а в п'ятницю.

Вітренко і Лапутіна підключалися через Skype", – повідомив нардеп.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.