Политикаaspekty.net20 сент.

Зеленський назвав пріоритети свого президентства

nk_hauz/-mhecrp5wgyvjkzul6gn.jpg

Президент Володимир Зеленський назвав припинення війни і повернення українських територій своїми пріоритетами. Про це він сказав в інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung.

«Коли я даю обіцянки, то це не порожні слова. Припинення війни і повернення українських територій — ось мій головний пріоритет. Це не романтичні обіцянки. Звичайно, це не просто. Але ми вже багато чого досягли. Повернули з полону 140 осіб. Ми розвели війська. Там більше немає стрілянини, майже нікого не вбивають. За винятком однієї смерті, за сім тижнів не було ніяких втрат. Всі це бачать, і Європа теж. Іноді можна почути постріли сепаратистів. Але ми на них не відповідаємо, і це добре», — сказав Зеленський.

За словами Зеленського, на окупованій території є багато проукраїнськи налаштованих людей, але їх садять до в’язниць за те, що вони святкують День Незалежності й інші українські свята.

Нагадаємо, що раніше Зеленський затвердив стратегію нацбезпеки. Підписаний президентом указ визначає основні напрями державної політики у сфері нацбезпеки.

Також Зеленський передрік бунти в «ЛДНР». На окупованому Донбасі гуманітарна катастрофа, тому проукраїнськи налаштовані жителі можуть влаштувати бунт, вважає Зеленський.

💬 Последние комментарии
Мойша Рейтингблуд
Взять любого БОМЖА с улицы, грязного и вонючего, и если 5 лет рекламировать его по всем телеканалам - получится популярная личность и кандидат в президенты! Что, не так?! ПУСТОЕ МЕСТО может стать президентом в существующей системе! Просто рамка под фотопортрет! Когда вам уже всем станет тошно от этого всеобщего лицемерия и вы перестанете им заниматься! Когда одного кандидата ГОДАМИ ПИАРЯТ, а второго вообще не показывают - КТО ВЫИГРАЕТ?! Разве не очевидно, что никаких равных условий НЕТ! Какие выборы?! Фарс и развод. Не надоело?!
Анти
У вас уже воронок под подъезд приехал,бибикает?
е
Елена, тебя уже оттеребунькали под мостом морячки?)))
Лилипутин
Полное погружение кароч
е
Я тебе, дуре уже писал, что и за стеб отвечать надо! Надо, ссыкло!
е
Это что за набор слов? Так где ты было когда он был в Афгане? Че молчишь?))
Еврика
Слабо? Если слабо, то и сидеть на жопе нужно ровно.