Политикаrubryka.comAug 28

Зеленський назвав три своїх головних досягнення на посаді Президента

nk_hauz/OjLEaD4ng.jpeg

Президент Володимир Зеленський серед трьох основних досягнень на посаді Глави держави назвав суб'єктивізацію України у світі, будівництво інфраструктури та сильну армію.

Про це він заявив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Дуже мені складно, це ж треба якось хвалитися, тому що досягнення, і казати щось погане, це не комільфо. Я вважаю, що ми точно суб'єктивізуємось. Я роблю все, щоб нас поважали за кордоном, не тільки всередині нашої країни, щоб рахувались з нашою думкою, щоб ми були суб'єктами, щоб ми були разом, щоб за нас не розв'язували питання", – зазначив Глава держави, відповідаючи на запитання щодо його досягнень на посаді Президента.

Також серед досягнень він назвав інфраструктуру.

"Я вважаю, що ганьба, якщо в тебе немає інфраструктури в країні", – наголосив Зеленський.

Президент висловив упевненість, що "Україна може бути вітриною європейською, тому що тут і історія, і пам'ять, і природа".

Третім досягненням Зеленський назвав те, що в Україні наразі "одна із найпотужніших армій у Європі".

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!