Политикаkurs.com.uaJul 20

Зеленський обговорив з президентом Євроради підготовку до саміту "Україна - ЄС"

nk_hauz/-mf23wv43pajryhne3bs.jpg

Президенти України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Грузії для участі в Батумський міжнародної конференції провів зустріч з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем і обговорив ряд ініціатив щодо розвитку співробітництва між Україною та ЄС.

"Володимир Зеленський і Шарль Мішель обговорили підготовку саміту Україна - Європейський Союз, який запланований на жовтень цього року", - зазначено в повідомленні.

Також Зеленський запропонував розглянути ряд ініціатив для розвитку практичного співробітництва між державами Асоційованого тріо (Україна, Грузія, Молдова - ред.) та ЄС, які повинні принести громадянам і представникам бізнесу. Зокрема, це стосується реалізації спільних інфраструктурних проєктів, взаємодії у сфері транспорту, енергетики, охорони здоров'я, безпеки та оборони, цифрового ринку і торгівлі.

Глава держави подякував президенту Європейської Ради за підтримку в проведенні першої зустрічі в форматі "ЄС + Асоційоване тріо" на найвищому рівні та за готовність сприяти подальшому зближенню асоційованих партнерів з Європейським Союзом.

"Дуже важливо, що ви були присутні на цій зустрічі. Наші народи заслуговують європейську перспективу, враховуючи, зокрема, те, що обсяг зобов'язань наших трьох держав по угодах про асоціацію можна порівняти із зобов'язаннями нинішніх країн - кандидатів на членство в ЄС", - зазначив президент України.
💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи