Зеленський оновив склад Національної ради реформ
Политикаwww.ukrinform.ua29 января 2021

Зеленський оновив склад Національної ради реформ

Президент Володимир Зеленський увів до складу членів Національної ради реформ заступників керівника свого Офісу Ігора Жовкву та Юлію Свириденко, голову Нацбанку Кирила Шевченка, міністрів Юлію Лапутіну, Романа Лещенка та Сергія Шкарлета.

Відповідний Указ №34/2021 від 29 січня опублікований на сайті глави держави, повідомляє Укрінформ.

Згідно з Указом, Президент, зокрема, увів до складу членів Нацради реформ, які беруть участь в її роботі з усіх питань, президента громадської організації «СЕО КЛУБ» Сергія Гайдайчука, заступників керівника ОП Ігора Жовкву та Юлію Свириденко, голову Національного банку Кирила Шевченка.

Окрім того, до складу членів Національної ради реформ, які запрошуються для розгляду окремих питань, уведено першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренка, міністра у справах ветеранів Юлію Лапутіну, міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка та міністра освіти й науки Сергія Шкарлета.

Водночас Президент вивів зі складу ради Сергія Бессараба, Ольгу Буславець, Юлію Ковалів, Любомиру Мандзій, Лану Сінічкіну, Якова Смолія.

Національна рада реформ є спеціальним консультативно-дорадчим органом при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

Метою діяльності Національної ради реформ є забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства в процесі здійснення реформ із залученням до співпраці з цих питань міжнародної спільноти, впровадження системного підходу до стратегічного планування, узгодження позицій та моніторингу реалізації реформ щодо забезпечення сталого розвитку України як передумови зростання добробуту її населення, досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина.

До складу Національної ради реформ входять: Голова Верховної Ради (за згодою), Прем'єр-міністр, Перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністри та інші члени Кабінету Міністрів, які очолюють міністерства, - за погодженням із Прем'єр-міністром, Секретар Ради національної безпеки і оборони, Керівник Офісу Президента, голова Виконавчого комітету реформ та його заступник, а також за згодою: Голова Національного банку, голови комітетів Верховної Ради, чотири представники від громадських об'єднань.

2 комментария

Написать комментарий
 • е
  29 января 2021
  а смысл? вы вон ее рекомендации касательно шовного закона куда засунули?
  Ответить
  • е
   29 января 2021
   е
   мовного
   Ответить
💬 Последние комментарии
е
..ария Ленского из оперы "Евгений Онегин" в переводе на украинский новояз: "...паду чи я, дрючком продертий, чи мимо прошпандьорить вин..." .. А вообще согласно заявлений секретаря СНБО Данилова пользоваться обозначением "Галичина" нельзя так как нет такого географического и административного понятия на Украине)))... Раз Донбасс нельзя то и Галичина нельзя так же))))
Гвоздь
Власть требует к себе уважения... Это понятно. Всякое-разное чмо требует. Но уважение сперва нужно заслужить. И халявы, для власти, не должно быть. Перед тем как требовать к себе уважения, власть должна показать за что. А не за что. Зато ненависть к власти, в сочетании с презрением, способны разрушить любое ярмо.
е
Полицейских под суд, правительство в отставку за зверское избиение мирных протестующих))).. А че в Украине же так было, этого же требовали те же европейцы))) так что кушайте сами то чем кормили других...
е
Елена, видишь твои америкосы опять обосрались...
Е
Государство любого активного человека воспринимает как эрегированный член.
Гость
Всем сосать , орeнадарI!!!!
Гш
Как интересно, спасибо.
Авторские статьи
Политика35 минут назад
«Галицкий язык»: новояз, польско-украинский суржик или хорошо забытое старое? 1
События в мире2 часа назад
Европейцы в шоке от "непропорциональной демонстрации полицейских мускулов" 2
Видео2 часа назад
Что ждёт Донбасс? Яков Кедми о звонке Байдена Путину
Геополитика3 часа назад
«Три ступени к войне»: Альгис Микульскис об опасных маневрах НАТО и ошибке Украины
Политика3 часа назад
Дехристианизация Украины под грохот канонады 1
Геополитика3 часа назад
Смоленская катастрофа и бродячий цирк Мацеревича
Политика3 часа назад
Санкции Украины в отношении Белоруссии: никакой политики – просто бизнес
Политика15 часов назад
15 лет за "иронические высказывания". В чём обвиняют освобождённого под залог политолога Юрия Дудкина 2
События в мире17 часов назад
Наркотики, порно, оружие, шантаж отца. О чем Байден-младший промолчал в мемуарах - статья Daily Mail 2