Зеленський переконаний, що членство України в ЄС є амбітною, але цілком реальною метою
Политикаwww.unian.ua13 октября 2020

Зеленський переконаний, що членство України в ЄС є амбітною, але цілком реальною метою

За словами президента, Київ завжди може розраховувати на підтримку Польщі в цьому питанні. Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що повноцінне членство України в Європейському Союзі є амбітною, але цілком реальною метою. Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на українсько-польському бізнес-форумі в Одесі. Трансляцію заходу вів Офіс президента у Facebook.

«Мета України - повноцінне членство у Європейському Союзі, і ми завжди можемо розраховувати на підтримку Польщі у досягненні цієї амбітної і цілком, я у цьому впевнений, реальної мети», - заявив Зеленський.

Він відзначив, що Польща - це другий найбільший у світі ринок для експорту українських товарів.

За словами президента, минулого року товарообіг товарами та послугами між Україною і Польщею склав майже 8 мільярдів доларів США.

«Передумови для успішного ведення бізнесу - створені та є досить потужними між нашими країнами. І на мою думку, для стимулювання інвестицій слід також використовувати механізми, закладені в законі, наприклад, про концесію», - додав Зеленський.

Україна і ЄС: що відомо

У Брюсселі 6 жовтня відбувся 22-й саміт Україна-ЄС - перший двосторонній саміт Євросоюзу з третьою країною, проведений не в режимі онлайн з моменту початку пандемії COVID-19. Під час саміту Україна та Євросоюз підписали низку двосторонніх угод.

Зеленський наголосив, що Україна впевнено йде до повноправного членства у Євросоюзі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..