Политикаwww.radiosvoboda.orgJul 24

Зеленський підписав указ про поглиблення інтеграції України до НАТО

nk_hauz/-mfkbc39qsif5rgf26dq.jpg

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору», що було ухвалене ще 4 червня.

У документі не пояснено, чому введення в дію цього рішення тривало так довго.

Як мовиться в тому рішенні, Кабінет міністрів, Міністерство оборони, Служба безпеки України, інші державні органи мають найближчим часом, протягом двох – шести місяців, вжити належних заходів, спрямованих на прискорення набуття Україною повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору, відповідно до їхніх повноважень і компетенції.

Серед пунктів, які мають бути опрацьовані, – зокрема, «організація обміну досвідом зі стороною НАТО щодо протидії гібридній війні, яка ведеться Російською Федерацією».

У рішенні РНБО є й кілька таємних пунктів, які не публікуються.

Останнім часом і сам Зеленський, і представники його влади часто виступають із заявами про необхідність для НАТО, як і для Європейського союзу, якнайшвидше здійснити якісь кроки, спрямовані на прискорення прийняття України до цих об’єднань.

На недавньому саміті Північноатлантичного союзу було знову підтверджено, що Україна зможе отримати план дій щодо членства в НАТО і стати членом, здійснивши необхідні реформи.

А президент США Джо Байден після того саміту також підтвердив, що в разі здійснення цих реформ, у першу чергу в галузі боротьби з корупцією, вступові України не завадить і нинішня окупація частин її території Росією.

НАТО і Байден також вкотре підтвердили, що Росія не має права вето з цього питання, і щодо можливого вступу України в НАТО будуть вирішувати самі країни-членкині цього союзу.

Стратегічний курс України на набуття членства в Європейському союзі й НАТО закріплений у Конституції України з початку 2019 року.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.