Политикаuainfo.org31 дек.

Зеленський планує перейменувати партію "Слуга народу" наступного року

nk_hauz/dVgGedA7g.jpeg

Президент України Володимир Зеленський планує перейменувати партію "Слуга народу" наступного року.

Повідомляється, що перейменування провладної партії відбудеться ближче до парламентських виборів. Президент нібито хоче змінити бренд і використати в назві партії своє прізвище, тому цілком можливо, що наступного року партія "Слуга народу" може стати "Партією Зеленського".

Зміна назви, за словами джерел видання, дозріла на ґрунті соціологічних даних, які показують, що рейтинг президента Зеленського є набагато вищим, ніж у його політичної партії.

Крім того, зі зміною назви президент планує зробити чистку в партійних лавах і позбутися персонажів, які дискредитують авторитет "Слуг народу". А політиків із зіпсованим іміджем, яких треба буде "провести" до парламенту, планують розподілити за списками партій-сателітів, які готує Банкова до походу на вибори.

Раніше повідомлялося, що близький до оточення президента Олександр Гогілашвілі, який потрапив у серію скандалів, було звільнено з посади Заступника Міністра внутрішніх справ України.Після інцидентів з поліцейськими президент Зеленський доручив голові МВС і Кабміну розглянути питання про звільнення Гогілашвілі, написавши в соцмережах, що на подібні дії з боку чиновника "може бути лише одна реакція".

Нардеп-мажоритарник Роман Соха оголосив про вихід із складу президентської фракції "Слуга народу". Своє рішення депутат прокоментував тим, що хоче залишатися чесним перед собою та виборцями.

💬 Последние комментарии
--------
Когда мы говорим британцы или они сами ,мы -они утверджаем о их имперском статусе.Британии нет -есть Англия.Мир помнит злобную британию. Говоря про установление проросийского украинского правительства РФ Англия утверджает ,что настоящее правительство установленое ими и подерживается ими,и управляется.Вор кричит держи вора. Англия вышла с ес для возрождения своей империи..
Спички детям
Шизофреничка, мне безразличны твои интересы. Уверен, что они такие же жалкие, ограниченные и бессмысленные как и твой куцый дефективный свидомый мозг.
Я
Это у них национальная особенность - кретинизм - мерило адекватности
Стэцько
Нужно у Рената Леонидовича спросить,а не у под-Пиндосников.
е
уважаемый, а Вы не видели еще упаковок от продуктов с очень характерной надписью "не для продажи в ЕС"? а я видел... так что да, для папуасов техника другая...
Читатель
Только для Украины? Для всего мира другие характеристики? Ну и заголовок....
е
показывай дорогу.. ты ведь только оттуда)))