Политикаlenta.uaJun 11

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОЯСНИВ ГЛАВІ МЗС ІТАЛІЇ ВАЖЛИВІСТЬ ПДЧ У НАТО ДЛЯ УКРАЇНИ

nk_hauz/-mbvro1kbillpwxbpgku.jpg

Президент України Володимир Зеленський висловив надію на підтримку Італією зусиль України на шляху інтеграції в Альянс.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо, який перебуває в Україні з офіційним візитом, повідомила прес-служба глави держави.

Зеленський поінформував керівника МЗС Італії про ситуацію з безпекою на Донбасі і вздовж українських кордонів і наголосив на важливості посилення подальшої міжнародної тиску на РФ, яка в даний час відвела лише незначну частину сил і засобів від українських кордонів і продовжує блокувати прогрес у мирному врегулюванні.

Особливу увагу в ході зустрічі приділено питанням євроатлантичної та європейської інтеграції України.

Зеленський відзначив важливість для України отримання Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО і висловив надію на підтримку Італією інтеграціолнних зусиль України для вступу в Альянс.

«Україна віддана проведення реформ в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, а чітка європейська перспектива буде додатковим стимулом для побудови успішної країни», - підкреслив Зеленський.

Він також подякував Італії за підтримку нашої країни «у багатьох напрямках, перш за все суверенітету і територіальної цілісності».

Луїджі Ді Майо підтвердив, що Італія повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, напередодні, 10 червня, в Києві міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо підписали міжурядову угоду про поліцейське співробітництво.

💬 Последние комментарии
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
Kelvin Ericksson
Ik wil Kelvin Ericksson heel erg bedanken voor het feit dat ze me een beter en standaard leven hebben gegeven... Ik heb de ATM-kaart gekregen van de bezorgservice... Ik wil dit medium gebruiken om iedereen die in de VS woont en EUROPA om alstublieft vandaag de juiste keuze te maken Kelvin Ericksson is echt... GEPROGRAMMEERDE ATM-KAARTEN zijn echt en werken perfect CONTACTEER KELVIN ERICKSSON: BLANKATMMASTER5555@GMAIL.COM WAT-APP:+319705033695
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.