ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОЯСНИВ ГЛАВІ МЗС ІТАЛІЇ ВАЖЛИВІСТЬ ПДЧ У НАТО ДЛЯ УКРАЇНИ
Политикаlenta.ua7 дней назад

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОЯСНИВ ГЛАВІ МЗС ІТАЛІЇ ВАЖЛИВІСТЬ ПДЧ У НАТО ДЛЯ УКРАЇНИ

Президент України Володимир Зеленський висловив надію на підтримку Італією зусиль України на шляху інтеграції в Альянс.

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром закордонних справ і міжнародного співробітництва Італійської Республіки Луїджі Ді Майо, який перебуває в Україні з офіційним візитом, повідомила прес-служба глави держави.

Зеленський поінформував керівника МЗС Італії про ситуацію з безпекою на Донбасі і вздовж українських кордонів і наголосив на важливості посилення подальшої міжнародної тиску на РФ, яка в даний час відвела лише незначну частину сил і засобів від українських кордонів і продовжує блокувати прогрес у мирному врегулюванні.

Особливу увагу в ході зустрічі приділено питанням євроатлантичної та європейської інтеграції України.

Зеленський відзначив важливість для України отримання Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО і висловив надію на підтримку Італією інтеграціолнних зусиль України для вступу в Альянс.

«Україна віддана проведення реформ в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС, а чітка європейська перспектива буде додатковим стимулом для побудови успішної країни», - підкреслив Зеленський.

Він також подякував Італії за підтримку нашої країни «у багатьох напрямках, перш за все суверенітету і територіальної цілісності».

Луїджі Ді Майо підтвердив, що Італія повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Нагадаємо, напередодні, 10 червня, в Києві міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо підписали міжурядову угоду про поліцейське співробітництво.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Вы не оригинальны! Вот к примеру во время майдана, наш пропахандон-пердун Шмуля_Елен, шукал там на площади – … А дэ тут пенсию от нимеччины дают та тату-Шенген на сраку делают? Ему одна бабка возле Бессарабки казала, що семенки там продавала, вин сразу и побиг до майдана.
е
не смог... планы были на 2020-й, но увы...
е
да знаю я, что жопанька только начинается...
Кот Матроскин
Ну что, онижедетям в войнушку уже поиграть нельзя?
Весёлый Роджер
Я не пойму, а дэ эта мразь брехливая, этот платный пропахандон хунты Шмуля_Елена??? С засцанными труселями до колена! ДЭ покращення писля майдана? ДЭ ШМУЛЯ? ... Шо опять там же, у 3.14здэ??? Ааа..., он опять готовит ответ в стиле ... а у москалей корова захромала....
Весёлый Роджер
Ось так! Ось цэ дило - шо во ВСЁМ тай ВСЕГДА Роджер виноват! А не свидомый щирый xoxoл - що дюже на голову туповат! Цэ ж падлюга Роджер, орал у Куеве кукуеве, щоб на майдан не ходили, та ни стрибали, та Беркут не сжигали - ведь же знал падлюга клятый, що справжний, щирый xoxoл поступит прямо наоборот! Знал же - гадина вин москальская! Ватник та стекломойщик! А щирые xoxлы вони ны рабы, ны - ВОНИ пиндосны холуи! Спиваем хлопцы уси гуртом: " ...Ленту за лентой на бой подавай ... С хероем Семенченко швыдчей видступай!"
Свой
Поможет только зачистка этой падлы.