Зеленський попросив трьох міністрів піти у відставку
Политикаnewformat.info17 мая 2021

Зеленський попросив трьох міністрів піти у відставку

Президент Володимир Зеленський попросив трьох міністрів піти у відставку.

Подробиці звільнення чиновників розкриті в матеріалі «РБК — Україна».

За даними видання, 14 травня Зеленський викликав до себе міністра інфраструктури Владислава Криклій, міністра розвитку економіки Ігоря Петрашка і міністра охорони здоров’я Максима Степанова і запропонував їм піти з уряду за власним бажанням.

З боку міністерства розвитку економіки «відчувався певний дефіцит ініціатив», а міністерство інфраструктури допустило «прорахунки в управлінні галуззю», пояснив радник глави офісу президента Михайло Подоляк. Джерело в парламенті розповів, що питання про звільнення Степанова піднімається вже в третій раз через ситуацію з пандемією.

Криклій та Петрашко погодилися піти зі своїх постів. Степанов же попросив час на роздуми, а потім заявив в телеефірі, що заяви не писав, а піде у відставку тільки в тому випадку, якщо за це проголосує Верховна Рада.

«Я знаю точно, що я зробив за цей рік і як ми проходимо цю епідемію. Я вважаю, що цей рік був одним з найважчих в історії України. У нас є досягнення, ми зробили навіть не крок, а стрибок вперед», — зазначив він.

Відразу після цього в Раду надійшло подання від прем’єра на звільнення Степанова. Парламент може розглянути питання про відставку міністрів 18 травня, призначити нових глав відомств — 20 травня.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Уффф
А ха ха ха ха. Смешно даже. А у этих стран армии Трансгендеров и пидорасов?
Война не списала
Украинская власть лишилась самого важного на американских горках - она утратила авторитет. А авторитет является основой политической деятельности.
Война не списала
Украинские реформаторы должны сказать прямо, что кроме американских денег у них больше ничего нет. И то, что в реформах они не разбираются. Просто денег себе заработать хотелось... Если этого не сказать, то не будет прозрачности. А прозрачности требуют кредиторы.
К
Нет линии разграничения а есть линия бездарности и тупой упёртости укродипломатии и политики. Украина ж под знаком тельца.
Гость
Моисей долго водил евреев по пустыне..Результат был. В Украину водят за нос.
е
ну хоть у одних мозгов хватило...
е
Т.е сама выше соврала, как обычно, а теперь сама себя брехлом назвала))) молодца, продолжайте в том же духе, все должны видеть уровень развития продажной пропагандистки...