Политикаwww.unn.com.ua9 июн.

Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки України

nk_hauz/-m9necs5kj0di3i9imzf.jpg

резидент України Володимир Зеленський представив колективу Служби зовнішньої розвідки України (СЗР) новопризначеного голову – Валерія Кондратюка. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

"Відмінна професійна підготовка, високий рівень освіти, значний управлінський досвід, набутий за час роботи на керівних посадах у воєнній розвідці, органах безпеки, на дипломатичній службі та в інших державних органах, дозволяють Валерію Віталійовичу Кондратюку успішно виконувати весь спектр відповідальних завдань для нашої країни", – сказав Глава держави.

Президент вручив новопризначеному голові СЗР службове посвідчення.

Зазначається, що Володимир Зеленський висловив переконання, що під керівництвом Валерія Кондратюка Служба зовнішньої розвідки посилить свою спроможність захищати національні інтереси в умовах гібридної війни проти України.

Зі свого боку Валерій Кондратюк подякував Президенту за високу довіру.

"Я розумію свою особисту відповідальність за виконання покладених на Службу зовнішньої розвідки завдань", – зазначив він.

Валерій Кондратюк наголосив, що пріоритетами в його діяльності на посаді голови СЗР є зміцнення агентурного апарату, покращення роботи інформаційно-аналітичних підрозділів, розвиток кібер- та технічної розвідки, вдосконалення матеріально-технічної бази, соціальний захист працівників служби та членів їхніх сімей.

Вказується, що на церемонії були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр оборони Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак.

Завершено розслідування у справі завдання 2,2 млн грн збитків Службі зовнішньої розвідки.

💬 Последние комментарии
ера
метро Парижа...очень удобный вид транспорта...а по чистоте....где-как...грязных ...НЕ ВИДЕЛА...
е
так ТВОИ слова, вот и ЖРИ их...
Гость
Звучит как Тюрки, да?
е
Не хочешь САМА на хозяев своих гавкать - так не указывай остальным что говорить!
е
ха, т.е. за ТВОИ убеждения должны ДРУГИЕ отвечать, а не ТВОИ родственники?? нифига.. не выйдет, ТВОИ убеждения - ТВОИ родственники пусть идут и дохнут во славу Америки! шо не нравится? так заткнись и ДУМАЙ что несешь!
Луна -2
Добрый вечер Роджер .Я про арабов мало совсем знаю, просто когда -то читала сказки из серии " 1000 и одна ночь "Поэтому и про баню знаю -хамам , по -моему , запомнила ...
Весёлый Роджер
Шмуля пердун, вот для кого ты эту херню тут пишешь? Для тупого щирого селюка, шо никогда нычого не проверяить и сразу верит во всякие байки? Для него? Какая ыщо в твоей Проэбалтике армия, ты откуда упал дэбил? с якого глузду? В Литве – 2 дивизии, в Латвии, Эстонии ыщо по пол-дивизии – Итого: ТРЫ пындосваффен дивизион! В смысле - 30 тыс. пиндосных смокчунов чи мальчиков по вызову! Ну и там в сумме 10 литак и 20 гвынтокрылов! Цэ Армия? Ты о чём? долбоЭб ты продажный?