Политикаpolitics.segodnya.ua17 июн.

Зеленський привітав нового прем'єра Ізраїлю з формуванням уряду

nk_hauz/-mcloyql06vtdhj97srz.jpg

Президент України відзначив успішний старт Угоди про вільну торгівлю між двома країнами і запросив Беннета в Київ

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з новим прем'єр-міністром Ізраїлю Нафталі Беннетом привітав його з формуванням уряду і призначенням на посаду.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

"Наші дружні народи об'єднує багатовікова спільна історія і тісні міжлюдські контакти. Спільними зусиллями ми повинні поглибити близькі, партнерські відносини між Україною та Ізраїлем", – зокрема заявив Зеленський.

Він також відзначив успішний старт Угоди про вільну торгівлю між Ізраїлем і Україною, подальша практична імплементація якої має сприяти нарощуванню торговельно-економічного співробітництва та взаємодії у сфері інвестицій.

Крім того, президент України запросив Нафталі Беннета відвідати Київ для участі в інавгураційному саміті Кримської платформи і заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності нашої держави і поінформував про заплановані заходи до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

Нагадаємо, парламент Ізраїлю 13 червня більшістю голосів затвердив новий склад коаліційного уряду, який очолив колишній міністр оборони, лідер партії "Яміна" Нафталі Беннет. Таким чином завершилося 12-річне правління Біньяміна Нетаньяху.

💬 Последние комментарии
кипчак
Что у действующих советников президентов США на уме, то у отставных - на языке. И по тем, и по другим психбольница плачет.
кипчак
" дуже пінязий маш ?" - много денег имеешь? - по-польски.
Куарк
Этому Рокко сиффреди который знает о сексе всё,наверное Стаханов в тонком сне явился и заповедал долбить и долбить.
кипчак
Самое страшное, что может сделать Украина Бларуси - отказаться от электроэнергии, все остальное из области международных террористических организаций (диверснты и брехня)
Рокк
Весёлый дурень Горбачёв сломал Союз - всё нипочём.
А потом
В Севастополе власти лет 200 тому назад объявили 'чуму' и народ два года терпел.
е
по поводу ДнепроГЭС не совсем точно.. по советским нормативам срок ее эксплуатации 100 лет(а они более жесткие чем забугорные), т.е. до 2032-2033 годов, другое дело, что ее дважды пытались взорвать во время войны... по поводу Киевской ГЭС большой: привет тем кто построился в отводном канале самовольно - это место аварийного сброса воды в случае ЧП на самой дамбе..