Зеленський про мерів-бунтарів, які виступають проти карантину: хочуть сподобатися виборцям
Политикаwww.unn.com.ua09 сентября 2020

Зеленський про мерів-бунтарів, які виступають проти карантину: хочуть сподобатися виборцям

Президент України Володимир Зеленський вважає, що деякі мери міст виступають проти посилення карантину для того, щоб сподобатися виборцям. Про це Зеленський заявив журналістам під час брифінгу.

"Я, в цілому, не розумію, хто з ким воює, я зовсім не з ким не воюю. В принципі, всі ті "бунтарі", про кого ви кажете, я розумію, що перед місцевими виборами вони хочуть подобатися людям, і все відчиняти, надавати можливість ходити без масок, заплющувати очі, коли у нас не було захворівших дітей, а зараз з початком школи заплющувати очі і не бачити, що контретно у містах бунтарів... ну, раптом - в день 200-250 дітей захворіли", - розповів Зеленський.

Зеленський попередив, що таке ставлення може призвести до нестачі ліжок у лікарнях.

Також Зеленський закликав представників місцевої влади "бути однією командою з центральним керівництвом країни".

Окрім того, Зеленський запропонував провчити мерів-бунтарів - "порахувати кількість загиблих від COVID-19 через їхній бунт та змусити потім міських голів особисто ходити до родин загиблих й дивитися їм у вічі".

Нагадаємо, Івано-Франківськ планує відкрити школи та дитячі садочки з 14 вересня попри те, що за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місто віднесено до "червоної зони" епідеміологічної небезпеки.

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    10 сентября 2020
    Ага, он совсем забывает о том, что благодаря в том числе и его усилиям повальное большинство населения скатывается ниже черты бедности... А вот мэры сидящие на местах видят что если забрать у людей работу, те либо сдохнут с голоду либо пойдут громить всё и вся.. И таки да, мэры пекутся за свои кресла в первую очередь, ведь в случае чего первыми на орехи получат именно они, а не какой-то там Зеленский и Ко...
    Ответить
💬 Последние комментарии
Абонент
Чёта я не понял: если Россия прервет транзит, то из Чехии (или Словакии) газ должен и дальше поступать, мы же европейским "демократичным" газом пользуемся. А свой газ мы не добываем? Странно однако.
трамп
Этому деду 90 лет на что он уже может влиять??? мне кажется он уже какает с большим трудом...
анархист
ну а мальчик 6 лет , при чем тут ??
Кот Матроскин
Украина скорбит...
гость
Хлопцям с укрыру, как и прочим перечисленным в статье аналитунам-пропагандунам - желательно таки посмотреть довоенный фильм Довженко "Буковина - земля украинская" - там очень хорошо показано кому чё кому не чо. И почему Украина сугубо антимонархический конструкт.
гость
ага, пану азаррву спасибо. Который не просто выполнил план по приватизации, а перевыполнил больше всех остальных вместе взятых. Что самостийники, что корпоративщики, что нацики-социки - один хрен все играли в приватизацию. Список по годам и кто чего кому там подписывал-расписывал известен.
гость
Да все уже - труба...