Политикаzik.uaOct 7

Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії: Що заплановано

nk_hauz/-mj1x8krtnvdujflsdch.jpg

У рамках візиту заплановано провести низку зустрічей та підписати двосторонні документи

Президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що очільник держави має провести переговори з прем’єр-міністром Сполученого Королівства Борисом Джонсоном, після чого відбудеться підписання українсько-британської угоди. Зокрема, в документі йтиметься про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Також Зеленський і Джонсон мають підписати документи щодо співпраці у сфері оборони та фінансової підтримки двосторонніх проєктів.

Крім того, в плані візиту передбачена аудієнція Володимира й Олени Зеленських із герцогом та герцогинею Кембриджськими Вільямом і Кетрін.

Згодом президент України проведе зустрічі зі спікером Палати громад парламенту Великої Британії Ліндсі Гойлом і лордом-мером лондонського Сіті Вільямом Расселом. Пізніше Зеленський має відвідати Лондонську фондову біржу та зустрітися з британськими інвесторами.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що під час візиту Зеленського до Лондона Україна та Британія мають підписати договір про політичну співпрацю. За його словами, новий документ базується на положеннях Угоди про асоціацію з ЄС.