Зеленський технічно не зможе розпустити Верховну Раду
Политикаua.news03 ноября 2020

Зеленський технічно не зможе розпустити Верховну Раду

Хтось розкажіть Зеленському, що розпуск Верховної Ради при наявності монобільшості – це задача, яку майже неможливо виконати.

Підстави для розпуску парламенту – це відсутність коаліції протягом 30 днів. Відсутність Уряду після відставки протягом 60. Чи відсутність засідань протягом 30 днів.

Яким чином можливо умовно «позбавитись» коаліції, коли в тебе у фракції 246 людей і ніякої формальної коаліції просто не існує? Треба, щоби принаймні 21 депутат вийшов зі складу фракції. Причому, мажоритарники, щоби не було просування списку після складання повноважень за імперативним мандатом. І навіть після цього у Ради буде місяць на те, щоби сформувати нову коаліцію. Вже не моно. Чи почнуть «Слуги народу» складавати мандати, тому що так захотів Зеленський? Дуже смішно. Зеленський для них – не лідер, а ліфт. З якого вони вже вийшли, доїхавши до потрібного поверху.

Далі. Кабмін. Знову ж таки, для вотуму недовіри потрібна Рада. Теоритично прем’єр може подати у відставку. Але, як то кажуть, за все «уплОчено». Не для відставок такого ефективного Кабміну дядя Рінат Леонідович Зеленському постійно допомагав. Цей варіант навіть не розглядаємо.

Ну і останнє – Рада перестає збиратися. Також не реалістично.

Зеленський звичайно може видати неконституційний та незаконний указ про розпуск Ради. Як він це зробив у 2019 році. Але для того, щоби все запрацювало йому знадобиться, барабанний бій, висновок Конституційного суду щодо конституційності указу! Суду, який спільно з Зеленським і заварив цю кризу. Правда смішно?

Володимир Зеленський вже програв. Ба більше, програв вже тоді, коли дозволив собі не цікавитися політикою та владою. Програв тоді, коли віддав справжню владу в руки своїх «любих друзів», а сам сконцентрувався на відосиках.

Він програв. Але Україна також нічого не виграла. І скоріш за все також програє. Бо з такою людиною на чолі неможливо не програти. Нажаль…

Додам. Що звичайно перевибори можуть відбутися. Але не раніше того, як утвориться новий формат олігархічного консенсусу. Не навколо Зелегського, а навколо іншої особи чи конфігурації.

3 комментария

Написать комментарий
 • ПОРА МЕНЯТЬ РЕПЕРТУАР
  03 ноября 2020
  А что украинский пердизидент вообще технично может??? Хуем по клавишам рояля стучать? И - всё? Так эта хохма уже не катит! Пора ему теперь и со своей жопой что то делать! А вы как думаете?
  Ответить
 • ГЫ
  04 ноября 2020
  Затык - очередной. у)))))). А что он может вообще? Ныть с голубого экрана. (корень фразы голубого).
  Ответить
 • Игбун Хохлов
  04 ноября 2020
  Наш Зеля былд на все горазд, Он пЕонист и предидент.
  Ответить