Политикаtsn.ua6 июн.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИСТУПАЄ ЗА ЛЕГАЛІЗАЦІЮ ПРИВАТНИХ АРМІЙ В УКРАЇНІ

nk_hauz/-m95s95zcl8klx7htenc.jpg

Нині в розробці - два законопроєкти.

В Україні можуть з'явитися приватні армії. Це питання підтримує влада, зокрема президент України Володимир Зеленський, і нині готують відповідні законопроєкти.

Про це йшлося під час першого засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України під головуванням Зеленського.

Президент сказав, що Консультативна рада може долучитися до напрацювання законопроєкту щодо діяльності приватних військових компаній.

"Є два проєкти закону про приватну армію, які ще не зареєстровані в парламенті. В одному з них не передбачено жодних обмежень. Це законопроєкт про те, щоб та чи інша бізнес-група могла офіційно зробити для себе приватну армію. А це дуже небезпечно", – наголосив глава держави.

Зеленський переконаний, що Консультативна рада у справах ветеранів могла б допомогти розробити збалансований законопроєкт. Він додав, що першочергові законодавчі напрацювання варто запропонувати вже найближчим часом, щоб Верховна Рада встигла ухвалити їх до закриття нинішньої сесії.

Нагадаємо, Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України президент утворив своїм указом від 2 червня 2020 року. Цей дорадчий орган повинен діяти для забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

Консультативна рада складається з семи підгруп, вона збиратиметься щотижня. Перше робоче засідання має відбутися наступного тижня.

Раніше Зеленський заявив, що планує до кінця боротися за Мінський формат перемовин щодо Донбасу, а також готовий до перемовин з президентом Росії Володимиром Путіним, якщо це наблизить кінець війни та повернення українських територій.

💬 Последние комментарии
Гость
Вот уебанище... сначала подписали Минское соглашение, а потом вместо того, чтобы прекратить войну 8 лет назад, почему-то приписывают вину Россию, которая ЕЩЕ НЕ НАПАДАЛА на Украину!!! Это просто реальное уебанство со сторон Киева!
е
ха.. т.е. УКАЗЫВАТЬ что делать тут можно только тебе? КАК ты к людям так и они к тебе.. ЗАПОМНИ, склеротичка тупая...
е
так это ж ТВОИ слова! шо правда глаза режет???
Елена
Ждуны должны понять, Украина отрезанный ломоть,вы этого ещё не осознали,с Западом мы не пропадём, будем жить каа все
Елена
Не указывай поц что мне делать и я не скажу куда тебе надо идти, без твоих ЦУ обойдусь.
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.