Зеленський запропонував ввести подвійне громадянство
Политикаbusinessua.com29 мая 2020

Зеленський запропонував ввести подвійне громадянство

Метою законопроєкту Президента Володимира Зеленського №2590 про подвійне громадянство є об’єднання всіх українців, які живуть за кордоном, зі своєю країною.

Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Він спростував один з парламентських міфів, що нібито цей закон потрібен для розпродажу українського громадянства іноземцям.

“Інститут громадянства в усьому світі давно десакралізований. Є країни, які дають громадянство за інвестиції. 86 країн мають подвійне громадянство. Ідеологія, з якою виступаємо ми, це також і частина програми Володимира Зеленського, – об’єднати 65 мільйонів українців, які розкидані по всьому світу. Дати їм можливість долучитися до великої України, до материкової України, щоб своїми знаннями, навичками і вміннями підняти її … Але ми повинні розуміти цілий ряд нюансів, які дають можливості для зловживань, в тому числі знаючи, що у нас війна. Важливо створити запобіжники … Ми зацікавлені не стільки в тому, щоб роздавати українське громадянство, скільки в тому, щоб дати можливість етнічним українцям, які виїхали, які мають родинні зв’язки з Україною, де б вони не жили, відчути себе українцем і громадянином. Це для нас дуже важлива місія, і створити саме такий законодавчий механізм – це питання номер один зараз”, – сказав Стефанчук.

За його словами, цей законопроект також обговорювався зі Світовим конгресом українців.

“Оскільки є деякі питання, ми вирішили зробити паузу (в прийнятті законопроекту. – Ред.), щоб проговорити всі нюанси і зрештою мати хороший інструмент”, – резюмував віцеспікер Ради.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Елена
    29 мая 2020
    Щас понаедут негры и таджики как Мустафа в вышиванках и зарядят что их сделал боцман Вася из китобойной флотилии из Одессы и они типа тоже щырые
    Ответить
💬 Последние комментарии
мм
развязка?
мм
печально
Елена
Конечно сразу с знакомым запахом всплывают ассоциации,это понятно, много лет бываешь нету этого запаха,а возращаешься куда нибудь и сразу запах и вид уносит тебя в прошлое, ностальгия.и кажется ты вернулась в прошлое,такое далёкое и прекрасное,когда деревья были зеленее,небо голубее,а родители молодые и здоровые,да , тяжело когда хоть на день нельзя вернуться назад.
Елена
А вы говорите что Запад нам не помогает, помогает,не так как хотелось,но у всех есть трудности.А Весёлый Роджер вообще перестал разговаривать человеческим языком,начал вчера бекать,бе бе бе издавал,наверное уже стал на четвереньки и пасётся на лугу,поле и на ферме,скоро будет давать молоко,доить его Вован будет,ха,хотя такое молоко из бешеной овечки лучше не пить,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Комитет Морали
Господи. В шею таких экспертов. Как минимум 25-30%
мм
))))))
мм
печально