Зеленський запустив кампанію з перезапуску бренда України
Политикаdonpatriot.news24 августа 2020

Зеленський запустив кампанію з перезапуску бренда України

У День Незалежності України президент Зеленський заявив про старт масштабній інформаційній кампанії. Він хоче перезапуску бренда України Ukraine NOW.

Про це йдеться на офіційному сайті президента.

Зеленський у відеозверненні до світової спільноти розповів англійською мовою про нову українську реальність, яку він бачить.

Так, за його словами, Україна – більше не країна бідності та корупції. На думку президента, Україна зараз  – це новий технологічний центр світу, житниця Європи з найбільш родючими землями, з величезним туристичним та інвестиційним потенціалом.

«Україна – це місце, де ви можете робити справжні відкриття. Україна – це рубіж, за яким відбуваються нові речі», – каже Президент.

Зеленський презентує світові сучасну, молоду, мирну та гостинну Україну.

«Поспішайте, найбільша країна у Європі стане справжнім проривом. Україна зараз – це те, що ми можемо створити разом і разом виграти. Увесь світ може досягати успіхів з Україною. Вже зараз», – розповів він.

Зазначається, що у межах кампанії з перезапуску бренда Ukraine NOW до міжнародної спільноти звернуться і зірки світового рівня, які також запишуть відео.

«Своїми враженнями про Україну поділяться кінорежисер Девід Лінч, гурт Kadebostany та багато інших», – йдеться в повідомленні.

Очікується, що така кампанія має показати світові нову Україну з динамічною економікою та прогресивним бізнесом, яка здатна запропонувати безліч цікавих можливостей.

1 комментарий

Написать комментарий
  • 777
    24 августа 2020
    Сильно опасаюсь,чтобы Украина не стала прорывом нарыва завдяки "бідності і корупції"
    Ответить
Авторские статьи