Зеленський збирає РНБО: про що йтиметься на закритому засіданні та на які рішення варто очікувати
Политикаua.news9 дней назад

Зеленський збирає РНБО: про що йтиметься на закритому засіданні та на які рішення варто очікувати

Сьогодні члени РНБО зберуться на засідання, анонсоване ще тиждень тому. Частина засідання пройде в закритому режимі.

У п’ятницю, 19 лютого, відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони, яке ще до його початку вже можна називати резонансним.

Про що піде мова на засіданні і які рішення може ухвалити сьогодні Радбез:

Тиждень тому президент Володимир Зеленський анонсував засідання Радбезу, яке має пройти на Банковій 19 лютого. Це сталося через 10 днів після попереднього засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про санкції проти нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака та його активів. У тому числі – трьох телеканалів.

В ОП 12 лютого повідомили, що Зеленський доручив секретарю РНБО підготувати нове засідання.

«На засіданні планується обговорити комплекс питань, частина з яких буде розглянута в закритому режимі», – повідомили тоді в Офісі глави держави.

«Загрози національній безпеці держави, які повинні бути усунені, вимагають обов’язкових жорстких рішень в межах, визначених Конституцією України та чинним законодавством», – так пояснили в ОП актуальність майбутнього засідання.

Порядок денний нового засідання офіційно не повідомляли, тому дана тема стала об’єктом обговорення упродовж тижня, що минає.

Що обговорять на РНБО

За різними версіями ЗМІ й Телеграм-каналів, порядок денний може бути досить великим. За деякими відомостями, частина питань які розглянуть в закритому режимі, стосуватимуться введення санкцій безпосередньо проти кума Путіна Віктора Медведчука. Йдеться про накладення санкцій на роботу компанії «ПрикарпатЗахідтранс», яка експлуатує пов’язану з Медведчуком ділянку нафтопроводу «Самара-Західний напрямок».

Ще однією темою засідання може стати загострення ситуації на Донбасі. Про це раніше повідомили кілька нардепів від правлячої «Слуги народу».

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що порядок денний засідання РНБО ще остаточно не сформований. При цьому він побічно підтвердив, що на ньому буде згадуватися прізвище Медведчука.

«Це одне з ключових засідань, тому що зараз є можливість в рамках РНБО довести до кінця роботу по всіх цих дивних бізнес-комунікаціях, які були, в тому числі і у Медведчука, і не тільки у нього, і підвести підсумок аналітичної роботи, яка дозволяє вийти на якісь рішення», – сказав він.

Санкції проти «Прямого»: заява Порошенка

Ще одним з можливих рішень РНБО в п’ятницю називалося введення санкцій проти Володимира Макеєнка – екс – «регіонала», який формально володіє телеканалом «Прямий». Частковим підтвердженням цієї версії про санкції може служити остання заява п’ятого президента Петра Порошенка. У четвер ввечері він заявив, що купив канал у Макеєнка через побоювання, що РНБО може закрити його.

Порошенко також звернувся особисто до президента.

«Володимире Олександровичу, завтра на РНБО можна вводити санкції проти терориста Порошенка. Але я дуже раджу вам уважно подивитися, чим закінчив Янукович, який так намагався закрити «5 канал». Підкажу – закінчив він погано», – сказав він.

В Офісі президента того ж вечора спростували слова Порошенка. Прес-секретар Зеленського Юлія Мендель заявила, що РНБО не планує вводити санкції проти «Прямого».

«Сподіваємося, що публічні побоювання Петра Порошенка про закриття каналів, які підпорядковуються йому, не є ознакою наявності подібної діяльності з його боку. Свободі слова в Україні нічого не загрожує, які б критичні матеріали або не надійні факти, якщо мова йде про телеканали, підпорядковані колишньому президенту, вони не поширювали», – зазначила Мендель.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ответа вижу нет, всё как обычно.
Одесситка
Харьковчане, не молчите! Завтра эта дрянь может еще кого-то убить.
Луна-2
Привет Рокуча щирого гавна лечится пулей или нет кулей у лоба -так говорил знаменитый вор -по кличке сЕНЯ -КРОЛИК ..нО.. МНЕ ЕЕ ЖАЛКО .. оНА ЖЕ НЕ ВИНОВАТА ЧТО У НЕЕ ТАКИЕ ПРИШИБЛЕННЫЕ МОЗГИ.)))))
Луна-2
Да я против, потому что это противоестественно, замуж за мужика.... думаю, что и Роджер не согласится, на такое заманчивое предложение исходящее из твоих губочек
Весёлый Роджер
НЕ ПРАВА ты! Да, привет Луночка! НЕ выбьешь! Бо не из чего - вместо мозгов, куча щирого гивна! Только осиновый кол поможет, да поглубже него загнать!
Весёлый Роджер
Ну а если начнёшь отвечать, то уж и на эти СВОИ вопросы ответь, пыдар ты продажный! Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4
е
а что не правильно написал? Молодая(твои многочисленные утверждения), красивая(опять таки твои постоянные заявления), е..тая(однозначно, если судить по твоим перлам и потоку сознания), сосалка(под вопросом), супер баба (вывод из твоих же собственных утверждений), а про шышыа думаю ты возражать не будешь... и в чем не правда-то??