Зимова сесія ПАРЄ пройде наступного тижня у Страсбурзі
Политикаwww.ukrinform.ua24 января 2021

Зимова сесія ПАРЄ пройде наступного тижня у Страсбурзі

У Страсбурзі 25-29 січня пройде зимова пленарна сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу засідання через карантинні обмеження в умовах пандемії COVID-19 буде проведено у «гібридному» форматі.

Делегати, за умови дотримання суворих санітарних норм, можуть бути фізично присутніми на засіданнях, дебатах і голосуваннях або працювати дистанційно. Це буде перша пленарна сесія ПАРЄ після січня 2020 року. Усі попередні були скасовані через пандемію коронавірусу.

За наполяганням постійної делегації Верховної ради України до порядку денної сесії включено питання порушення Росію прав людини в окупованому Криму. Асамблея проведе дебати з цієї проблематики без ухвалення резолюції.

Окрім цього, як заявив народний депутат Олексій Гончаренко, українська делегація оскаржуватиме повноваження російських парламентаріїв у ПАРЄ.

За терміновою процедурою також пройдуть дебати щодо арешту російського опозиційного політика Олексія Навального, про погіршення ситуації у Білорусі, а також загрози від великих ІТ-компаній свободі слова.

Делегації РФ не вдалося включити до обговорення в Асамблеї питання про нібито «заборону російської мови та інших мов національних меншин» в Україні. У ПАРЄ не підтримали цю російську ініціативу для включення до порядку денного сесії.

Серед деяких інших питань Асамблея обговорить і хвалить резолюції щодо етичних, правових і практичних питань проведення вакцинації проти COVID-19, а також про незалежність суддів у Польщі та Молдові.

Очікується, що до ПАРЄ звернуться та відповідатимуть на запитання делегатів генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус, єврокомісар з питань юстиції Дід’є Рейндерс, міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас (як головуючої у Комітеті міністрів РЄ країни), а також генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич.

Делегати оберуть (або переоберуть) нових заступника генерального секретаря Ради Європи, генерального секретаря ПАРЄ, віцепрезидентів Асамблеї, суддів Європейського суду з прав людини від Греції і Швейцарії.

Україна висунула на пост віцепрезидента Асамблеї народного депутата Олександра Мережка, який з минулого року вже обіймає цю посаду.

Зимова сесія відбудеться з дотриманням жорстких санітарних заходів. Усі, хто має намір фізично потрапити на засідання, повинні будуть здати експрес-тест на коронавірус. Пункти тестування будуть розгорнуті перед палацом «Європа» у Страсбурзі. За умови негативного результату, який буде відомий за 15 хвилин після забору біологічного матеріалу, людей пропускатимуть у приміщення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Старый хрен
"солидраность с Киевом и союзниками по НАТО"
SARS-CoV-2
..."Существуют обоснованные подозрения, что агенты российской спецслужбы "...,чешские бляди пусть Zyklon-B прививаются.
е
в Европу говорите идем..ну-ну...
е
столько сколько Штаты надстраивали беспорядков по всему шарику..так что пусть кушают сами теперь...сами породили, теперь их порождение пожирает создателя...
е
т.е.плату тот бред что ты тут несешь уже тоже не отрицаешь)))..прогресс
наблюдатель
"Жизненный путь архиепископа Никона (Петина) сходен со многими его современниками, ставшими новыми исповедниками Христовой Веры. Родился он в 1902 году, происходил из кубанских казаков. При крещении получил имя Александр, в честь преподобного Александра Куштсткого. В 1916 году окончил духовное училище, в 1920–м духовную семинарию в Ставрополе. Затем было два факультета Краснодарского госуниверситета: историко-филологический и экономический. Юноша искал свой путь жизни – и нашёл его в церкви. В 1927 году он переехал в Пензу, где стал сначала псаломщиком, а затем и священником. ... В 1933 году был арестован и осуждён. Приговор – пять лет исправительно-трудовых лагерей отбывал в Коми, в Ухтпечлаге. Выйдя на свободу, вернулся на свой приход в Пензу. С началом Великой Отечественной войны был призван в армию, служил в стройбате. ... Христианство он проповедовал личным примером. ... Был комиссован, но и далее продолжил помощь фронту – уже в приходах в сёлах Калининской области. Прихожане собирали и отправляли целые обозы в помощь действующей армии. За самоотверженность на фронте и в тылу о. Александр был удостоен наград «За доблестный труд в Великой Отечественной войне 1941–1945 гг.» и «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941–1945 гг.», а также личной благодарности Сталина. ... В годы войны началось возрождение Русской православной церкви. В 1944 году к новому служению был призван и о. Александр. 21 мая в Спасо-Преображенском храме Москвы состоялась его торжественная епископская хиротония. ... 19 мая священник Александр был пострижен в монашество с именем Никон; 20 мая, в зале заседаний Священного синода было совершено наречение иеромонаха Никона (Петина) во епископа Ворошиловградского. ... а упокоение выдающегося архипастыря 16 апреля 1956 года".
наблюдатель
И как-то всё горестно...