Зловживання уряду Яценюка у царині транспорту та зв'язку підтвердилось – Осуховський
Политикаvgolos.com.ua30 апреля 2015

Зловживання уряду Яценюка у царині транспорту та зв'язку підтвердилось – Осуховський

Сьогодні керівник парламентської комісії, що вивчає інформацію про багатомільярдну корупцію в уряді, «свободівець» Олег Осуховський підбив підсумки першої половини дня роботи.

Про це повідомила прес-служба ВО «Свобода». Зокрема, як він повідомив, було заслухано інформацію від представників трьох держпідприємств і підтверджено факти завданих державі збитків, раніше оприлюднені головою Держфінінспекції України Миколою Гордієнком. Зокрема, нардепи заслухали представників підприємств Укрзалізниця, Укрзалізничпостач та Укрпошта. Усі збитки на цих підприємствах Держфінінспекція підтвердила. «Зокрема, щодо Укрпошти підтверджено зловживань на 112 мільйонів гривень, про що є навіть судові рішення. Стосовно Укрзалізниці підтверджено зловживань на 295,7 мільйона гривень (відкрито 12 кримінальних проваджень). Ці справи зараз перебувають у судах, Генпрокуратура веде слідство. Щодо Укрзалізничпостачу йдеться про зловживання на 300 мільйонів гривень. Справи також перебувають у судах, прокуратура веде слідство. Держфінінспекція підтверджує ці порушення, так само і представники самого підприємства частково підтверджують ці цифри, бо низка справ перебуває в судах», – повідомив Олег Осуховський. Парламентарій додав, що всі фінансові порушення на підприємствах належать до періодів діяльності урядів й Азарова, і Яценюка – зокрема, йдеться про січень-вересень 2014 року. Окрім того, керівник парламентської комісії повідомив, що на нинішнє засідання також прибув представник ГПУ, який зобов'язався до 15 травня надати комісії документи – попередні дані розслідувань фактів, озвучених М. Гордієнком. Зазначимо, що журналістів не допустили на засідання робочої групи.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не гони беса дурень.
-----
Шмули задрожали .. - бота не запускали!
Весёлый Роджер
Ну канечно же! Шо там Кравчук про русский язык обещал и даже в конституцию шой-то вписал, а потом взяли и всем кацапам тай луськомовным пиднасрали! Ось цэ так! Жидобандере доверять - себя не уважать!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля я не брат, а вот ты дегенерат! «Елена -05 июня 2020 - А вы ….всё дословно не воспринимайте,тут всё может быть ,и смысл между строчками и стёб и просто не чего значащие слова,я ведь не обязательно ВСЁ СЕРЬЁЗНО И ТОЧНО пишу,тут всего по-немногу.»
ВЕШАТЬ БУДУТ ПОТОМ
ОБЕЩАТЬ, - НЕ ЗНАЧИТ ЖЕНИТЬСЯ!
Елена
Роджер ты больной,ты серьёзно болен.ха.брат Петра.
Весёлый Роджер
Так читачи – кто там з3.14здив кирпичи? Где там АДМИНЧИКИ пустые графинчики! Я к тому, Шмуля затих – значит запустит сейчас падла бот-прогу Петра и та будет сереть тут до утра!!! Вам это надо? КОГДА КАПЧУ ПОСТАВИМ??? АЛЛО??? Помочь, ну так напишите…