Зміни до КПК: законопроект представлять Президенту до кінця грудня 2020
Политикаjurliga.ligazakon.net09 декабря 2020

Зміни до КПК: законопроект представлять Президенту до кінця грудня 2020

Відповідне повідомлення з'явилось на сайті Президента

Підготовлений законопроект про внесення змін і доповнень до Кримінального процесуального кодексу України обговорили під час наради з членами робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції у складі Комісії з питань правової реформи.

Відповідне повідомлення з'явилось на сайті Президента.

Зокрема, пропонується удосконалити механізм здійснення спеціального досудового розслідування, порядок провадження окремих процесуальних дій, гарантії дотримання прав, свобод і законних інтересів учасників кримінального провадження.

На зустрічі також обговорили зарубіжний досвід діяльності органів кримінальної юстиції та практику міжнародних інституцій, які мають бути враховані при доопрацюванні відповідного проекту.

Зазначається, що учасники наради домовилися оперативно доопрацювати законопроект з подальшим представленням його Президенту до кінця грудня 2020 року.

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. VERDICTUM PRO за допомогою штучного інтелекту проаналізує Ваш позов та покаже шанси на успіх у судовому засіданні в першій інстанції, а також відобразить шанси на перемогу в апеляційній та касаційній інстанціях. Таким чином, тепер Ви зможете розрахувати вірогідність перемоги Вашого клієнта на будь-якому етапі розгляду справи в суді.

Написать комментарий