Политикаwww.ukrinform.uaApr 26

Зміни до закону про Кабмін повторно внесуть на розгляд уряду — Немчінов

nk_hauz/-mzdly8ltb8hqpqe-sve.jpg

Уряд найближчим часом розгляне проєкт закону про внесення змін до законів «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів», який внесе на розгляд Верховної Ради.

Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов сказав у щотижневому огляді у сфері реформи державного управління, оприлюдненому на Ютубі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Відбулося засідання Урядового комітету під головування віцепрем'єр-міністра Михайла Федорова, на якому ми розглянули зміни до Законів України «Про Кабінет Міністрів України» та «Про центральні органи виконавчої влади». Це той майданчик, який дозволяє нам доопрацювати законопроєкти відповідно до бачення різних членів уряду. Маю надію, що найближчим часом він буде повторно винесений на засідання уряду та рекомендований до розгляду Верховною Радою», - сказав Немчінов.

Він нагадав про те, що минулого тижня уряд таки ухвалив зміни до регламенту Кабміну, які дозволять не тільки контролювати виконання рішень РНБО, а й унормує питання виконання стратегічних документів уряду, зокрема, пов’язаних із плануванням, структурою.

Як повідомляв Укрінформ, міністр Кабміну 15 березня інформував про те, що в уряді напрацювали та розіслали на розгляд зацікавлених сторін законопроєкт про зміни до закону про Кабмін, аби після відповідного обговорення зробити висновки та згодом винести його на погодження уряду.

У понеділок, 12 квітня, Немчінов повідомив, що цей законопроєкт внесуть на погодження уряду вже на найближчому засіданні.

14 квітня цей проєкт закону про внесення змін до Законів «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України» був у порядку денному чергового засідання Кабміну, але його не розглядали. У понеділок, 19 квітня, міністр пояснив це тим, що законопроєкт викликав чимало запитань в урядовців, тому було ухвалене рішення відправити його на доопрацювання.

💬 Последние комментарии
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ !!!
---
державна мова Крыму -русский язык.Как бы такое как ты не пыжился а вякать вы можете только с разрешения бутусова.А в Крыму вякнуть побоитесь не на русском языке.ДЕЛОВЫЕ ВЫ ТОЛЬКО КОГДА С МЕРТВЫМИ ВОЮЕТЕ И СИДЯ НА ДИВАНЕ. Вот приезжай в Крым и проверь реакцию кулака об твой нос.
Равлик
А як ти вгадав?
Игбун Хохлов
Хохлопидар, что Россия захватила незаконно? В отличие от хохлопотамии, которая, незаконно владеет практически половиной территорий?
сРавлик Украини
Є тільки одне право рабів Рімськой Империи... думкай багатиты !!!сугс
Ккаменяр
Так приїжджай, поспілкуємось. Бо я инвалид АТО без ніг та и грошей на проїзд не мае... приїжджай, любий друже и газу привозь - а я тобї спою на російській мові або кримсько-татарській мові
Равлик
Є тільки одне право... І є думка, що застосовувати те право до сепаратистів немає сенсу. Біда, що в Україні немає дієздатної влади. Зара потрібні чіткі рішення, чіткі дії. Того всього немає, бо дієздатної влади немає.
Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи3ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи4ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи7ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи7ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества
Авторские статьи8ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи8ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи8ч. назад
Великий стратег начинает?
Авторские статьи8ч. назад
Невеселое празднование 30-летия патриаршества кир Варфоломея