ПолитикаИсточник10 июн.

ЗВЕРНЕННЯ Ради ректорів

nk_hauz/-m9ra09bofqemcf1ssne.jpg
2 червня Президент Володимир Зеленський зустрівся з керівниками провідних закладів вищої освіти України

Демократичний процес призначення міністра освіти і науки не повинен перетворюватися у відкриту розправу

Регіональні Ради ректорів висловлюють стурбованість з приводу необ’єктивного висвітлення з боку деяких громадських організацій, політиків, громадських активістів результатів зустрічі групи керівників закладів вищої освіти (ЗВО) з Президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським 2 червня 2020 року.

На зустрічі в діловій атмосфері були обговорені актуальні проблеми розвитку вищої освіти та науки в Україні, необхідної співпраці з бізнесом, недостатнім поєднанням освітнього і наукового процесів, погіршення соціально-економічного добробуту науково-педагогічних працівників, критичного стану гуртожитків, застарілості матеріальної бази та інше.

На зустрічі йшлося також про недостатній рівень співпраці Міністерства освіти і науки України з регіональними радами ректорів.

Президент України за наслідками зустрічі створив Раду з питань розвитку вищої освіти в Україні, який повинен сприяти розвитку вищої школи, посиленню автономії ЗВО, якості освітнього процесу.

Під час дискусії також було обговорено можливі кандидатури на вакантну посаду міністра освіти і науки.

Серед кандидатів було названо декілька достойних претендентів на посаду міністра.

За минулі кілька днів, як за командою, низка громадських активістів, політиків розвернули шалену критику кандидатів, звинувачуючи їх казна в чому. Все це робиться однобоко, без можливості надання об’єктивної інформації та інше.

Регіональні Ради ректорів виступають проти незаконного тиску на кандидатів в міністри, наполягає на об’єктивному розгляді всіх сторін їхньої діяльності. Ми виступаємо проти спроб узурпувати право на суспільну думку однією з громадських організацій, представники якої не одноразово демонстрували небажання до конструктивної роботи і діалогу.

Закликаємо освітянську громадськість, політиків до діалогу, співпраці на користь майбутнього України, її освіти і науки.

Голова Ради ректорів Київського вузівського центру

 Петро Куліков

Голова Ради ректорів ЗВО Одеського регіону 

 Сергій Степаненко

Голова Ради ректорів ЗВО Львівського регіону 

 Юрій Бобало

Голова Ради ректорів ЗВО Дніпровського регіону 

 Геннадій Півняк

Голова Ради ректорів ЗВО Житомирського регіону 

 Віктор Євдокимов

Голова Ради ректорів ЗВО Запорізького регіону 

 Микола Фролов

9 червня 2020 року

💬 Последние комментарии
Гость
Каменяр - пIдарас
Гость
Пока плавающий гроб
Весёлый Роджер
Вот Шмуля, учись у молодых щирых рагуль! Реклама - двигатель Эбли! А ты молчишь про свои секс услуги на дешёвой АЗС! Ты попроси Луночку, она тебе напишет - отвечаю - будэ ЖЕСТЬ!
Весёлый Роджер
Супер!!! Ты наша поэтесса!
Весёлый Роджер
Шановний "е" - с ежами напряжёнка. Все гады попрятались у норы, два часа искал по лесу - ни одного. Остались бобры - но тут другая напасть, вода ледяная да и лёд уже, не буду писать чем его прорубал, щоб Шмуля спокойно спал. Вот так москали похано и живуть, хлеба нету ни фуя - сухари жують! А знаешь як москали ваше пЫво звуть? :-))
Весёлый Роджер
Я не верю своим глазам? Это ты чаривница? Или кто-то вже пид тебя тут закосил? Ну ка проверим - Как твоя Вторая прививка от кори?
Весёлый Роджер
Не збрехал хлопец! Уважаю! Действительно у пиндосов ыщо и КГБ во всю народ сажаить, та ПолитБюро ЦК КПСС заседает, да и Красный стяг над Кремлём, ветер развивает! «"Whatever we do will be done as a part of an international community. The best case though is that we won't see an incursion by the Soviet Union into the Ukraine," Austin said» - Reuters.com Ллойд Джеймс О́стин III (англ. Lloyd James Austin III, 8 августа 1953,) генерал Армии США, Министр обороны США. Вроде и не старый, а такой Байданутый! Ну прямо они там, як у xoxлoв-щирюков, мудак на мудаке и мудаком погоняет! Короче, ховайтеся свидомые щирюки, москали идуть – а вот пиндосы ны!