ПолитикаJun 10

ЗВЕРНЕННЯ Ради ректорів

nk_hauz/-m9ra09bofqemcf1ssne.jpg
2 червня Президент Володимир Зеленський зустрівся з керівниками провідних закладів вищої освіти України

Демократичний процес призначення міністра освіти і науки не повинен перетворюватися у відкриту розправу

Регіональні Ради ректорів висловлюють стурбованість з приводу необ’єктивного висвітлення з боку деяких громадських організацій, політиків, громадських активістів результатів зустрічі групи керівників закладів вищої освіти (ЗВО) з Президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським 2 червня 2020 року.

На зустрічі в діловій атмосфері були обговорені актуальні проблеми розвитку вищої освіти та науки в Україні, необхідної співпраці з бізнесом, недостатнім поєднанням освітнього і наукового процесів, погіршення соціально-економічного добробуту науково-педагогічних працівників, критичного стану гуртожитків, застарілості матеріальної бази та інше.

На зустрічі йшлося також про недостатній рівень співпраці Міністерства освіти і науки України з регіональними радами ректорів.

Президент України за наслідками зустрічі створив Раду з питань розвитку вищої освіти в Україні, який повинен сприяти розвитку вищої школи, посиленню автономії ЗВО, якості освітнього процесу.

Під час дискусії також було обговорено можливі кандидатури на вакантну посаду міністра освіти і науки.

Серед кандидатів було названо декілька достойних претендентів на посаду міністра.

За минулі кілька днів, як за командою, низка громадських активістів, політиків розвернули шалену критику кандидатів, звинувачуючи їх казна в чому. Все це робиться однобоко, без можливості надання об’єктивної інформації та інше.

Регіональні Ради ректорів виступають проти незаконного тиску на кандидатів в міністри, наполягає на об’єктивному розгляді всіх сторін їхньої діяльності. Ми виступаємо проти спроб узурпувати право на суспільну думку однією з громадських організацій, представники якої не одноразово демонстрували небажання до конструктивної роботи і діалогу.

Закликаємо освітянську громадськість, політиків до діалогу, співпраці на користь майбутнього України, її освіти і науки.

Голова Ради ректорів Київського вузівського центру

 Петро Куліков

Голова Ради ректорів ЗВО Одеського регіону 

 Сергій Степаненко

Голова Ради ректорів ЗВО Львівського регіону 

 Юрій Бобало

Голова Ради ректорів ЗВО Дніпровського регіону 

 Геннадій Півняк

Голова Ради ректорів ЗВО Житомирського регіону 

 Віктор Євдокимов

Голова Ради ректорів ЗВО Запорізького регіону 

 Микола Фролов

9 червня 2020 року

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Просто прохожий
Новый анекдот - гы-гы-гы.
Весёлый Роджер
Как ты дрянь подлая Шмуля Сруля смеешь такое писать про ОРТОДОКСАЛЬНОГО щиро-свидомого долбоЭба! Он представитель титульной запизденской нации! Рагульему роду - нима переводу! «Батько ваш - Бандера, ну а Псаки - мати, Вы за олигархив пишли воювати! | (2) ©»
Утиные истории
В стойло, русня! Все будет хорошо!
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!