Проишествия www.unn.com.ua7 дней назад

На заводі у РФ стався вибух, постраждали три людини

У результаті вибуху на заводі з виробництва хрому поблизу російського міста Єкатеринбурга постраждали троє робітників. Про це УНН повідомляє з посиланням на видання "Новый день".

"Сьогодні близько 9 години ранку на АТ "Русский хром" стався вибух на одній з підстанцій. За попередньою інформацією, постраждали чоловік і дві жінки, які працюють в бригаді електриків", - йдеться у повідомленні.

Постраждалі госпіталізовані у тяжкому стані. Найбільше постраждав 58-річний чоловік - у нього опіки 90% поверхні тіла. Також, за попередніми даними, постраждали 62-річна жінка і 72-річна майстер - остання має 80% опіків тіла. У лікарні Первоуральска, де перебувають постраждалі, вказали, що всі постраждалі підключені до апарату штучної вентиляції легенів.

Як вказано, вибух стався на підстанції допоміжного цеху, тому робота підприємства не паралізована. За попередньою інформацією, інцидент на підстанції стався через замикання електропроводки.

2 комментария

Написать комментарий
 • 72-річна жінка майстер
  7 дней назад
  На заводі у РФ стався вибух, через замикання електропроводки...постраждали три людини - ПЭНСИОННОГО возраста... особенно "72-річна жінка майстер", которой на кладбище прогулы уже ставят ))) какой Ґемінґвей в каком детском саду "міста Єкатеринбурга" сочиняет этот бред про пенсионеров страдальцев?
  Ответить
 • н
  5 дней назад
  да они тут со всей планеты происшествия собрали, обработали и решили показать, что коммунальные платежи не такая уж трагедия
  Ответить