У Бразилії поліцейський розстріляв карнавальну ходу, коли на нього спробували напасти
Проишествия www.unn.com.ua17 февраля 2020

У Бразилії поліцейський розстріляв карнавальну ходу, коли на нього спробували напасти

Щонайменше п'ятеро осіб отримали поранення в результаті стрілянини на традиційній карнавальній ході в бразильському місті Сан-Паулу. Про це повідомило видання Globo із посиланням на місцеве управління громадської безпеки, передає УНН.

За попередньою інформацією, група осіб спробувала напасти на поліцейського з метою пограбування.

Всі п'ятеро постраждалих були доставлені в місцеві лікарні, їхній стан оцінюється як стабільний. Видання додає, що за фактом події проводиться розслідування.

За словами очевидців, причиною стрілянини стала спроба зловмисника заволодіти зброєю поліцейського, який охороняв карнавальну процесію. У відповідь співробітник правоохоронних органів відкрив стрілянину, поранивши п'ятьох, зокрема й нападника.

У минулі вихідні в Бразилії почалися повсюдні масові гуляння, присвячені наближенню карнавала. Очікується, що у карнавальних ходах в Сан-Паулу візьмуть участь до 15 млн осіб. До охорони заходів планується залучити близько 11 тис. поліцейських.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гуляй Поле
Не добил Махно в свое время красную чуму, теперь пожинаем плоды этой чумы.
Весёлый Роджер
О я я, натюрлих! Ну давай блесни языком Гётэ и Шиллера? Это тебя в училище муштровали на плацу – айн, цвай, полийцай, дрей вир Гренадир, фюн зегс алте гэйгс …!
Весёлый Роджер
То другая Елена, а правильная Елена_Шмуля одета в кальсоны тай химзащиту Элька, а поверх гэтого - эуропейские кружевные труселя! Ву а ля! Встречай Эуропа это я!
Весёлый Роджер
Я на укрофорумах спрашивал - никто такой цены не видел!!! Так шо как всегда сбрехнул ты Шмуля - ну это у тебя профессионально как с выплавкой металла на вугле! 3.14здболл свинорылый - ты подтвердил своё звание! А у москалей корова прихромнула! Ось воно як!
Степан
Типовий кремлівський бред, основна мета якого посварити два словянські народи в час політичного хаосу в Європі...
ОПЯТЬ ЧТО ТО ПЕРЕПУТАЛИ
РЕШИЛИ уКРЫ ОТ КОРОНАВИРУСА КУЕВ СПАСТИ ДЫМОВОЙ ЗАВЕСОЙ. И ПОДОЖГЛИ ЛЕС В ЧЕРНОБЫЛЕ. КЛЫЧКО ОПЯТЬ ЧТО ТО ПЕРЕПУТАЛ?
Елена
Смешно получился мой верхний комментарий,прямо шедевр,ха.
Авторские статьи