Проишествияwww.bbc.comFeb 22

У поштовій вантажівці виявили банку з людським мозком

nk_hauz/-m0dl5n2rtlmbh_gmote.jpg

Американські митники виявили незвичайну знахідку, коли проводили вибіркову перевірку канадської поштової вантажівки, - банку із людським мозком.

Банку знайшли, коли вантажівка перебувала на мосту Blue Water Bridge, який з'єднує Мічиган і канадську провінцію Сарнію, повідомила Митна і прикордонна служба США (CBP).

Вона містилася всередині вантажу з написом "древній навчальний зразок".

Поштове відправлення зробили з Торонто, а прямувало воно в Кеношу, штат Вісконсин.

"Відкривши відправлення, співробітники CBP знайшли пакунок зі зразком мозку людини, що містився у скляній прозорій банці без будь-яких документів на підтвердження законного ввозу в США", - йдеться у повідомленні відомства.

За словами директор порту CBP у регіоні Майкла Фокса, у США існують жорсткі правила видачі дозволів на імпорт вантажів, "на зразок такого".

Це не перша дивна знахідка, виявлена прикордонниками США.

2014 року прикордонні інспектори Міжнародного аеропорту Лос-Анджелеса вилучили 67 живих гігантських африканських равликів на шляху з Нігерії до Каліфорнії.

Цих масивних молюсків, заборонених у США, згодом спалили, бо вони можуть переносити шкідливих паразитів.

2006 року вилучили вісім тонн доісторичних скам'янілостей, зокрема яйця динозавра, які були перевезені контрабандою з Аргентини.

💬 Последние комментарии
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!
Каменяр
Як я бачу, "русскоязычные " російською мовою також не володіють, порозумітися з ними тяжко. А що таке рускоязычная мова я в енциплопедії не знайшов.
Каменяр
Що ти жуєш і шамкаєш, нічого не зрозуміло.
Каменяр
Якщо путін, як ініціатор війни не бажає її завершення - то звичайно війна не скоро закінчиться. І тому путіну ніякі відкриті домовленості, ніякі зустрічі не потрібні.
УЧИТЕСЬ ГРАМОТНОМУ ПРАВОПИСАНИЮ!!!
Пара Киченок и Костюк сыграют против четверых сеяных... За что это им?
Каменяр
Світова спільнота впливу на Путіна фактично не має. Вона може виказувати лише стурбованість. Якщо Путін не припинить провокації, не припинить роздувати війну, забере свої холуїв в росію, як вони того хочуть - тільки тоді війна закінчиться.