Проишествияrisu.org.uaFeb 27

У СТОЛИЦІ ІНДІЇ ТРИВАЄ КРИВАВЕ РЕЛІГІЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ: ЗАГИНУЛО 24 ЛЮДИНИ

Вже протягом трьох діб у столиці Індії триває криваве протистояння, яке називають найбільш жорстокою делійською релігійною бійнею десятиліть. Загибло 24 людини, 200 – отримали поранення. При цьому поліцію звинувачують в тому, що вона не надто активно втручається у процеси, повідомляє Депо.

nk_hauz/-m14od78i6yunmwr1mve.jpg

Ситуація загострилася після трьох місяців мирних протестів проти нового закону, який спрощує надання індійського громадянства мігрантам-немусульманам. Наразі в Індії проживає близько 200 млн мусульман, а це 14% населення. І от, через нову законодавчу ініціативу майбутнє цих людей опинилося під загрозою. Згідно з правовим актом, люди без індійських паспортів мають за обмежений час довести наявність законних підстав для перебування у країні. Інакше їх можуть помістити у спеціальні табори, а згодом депортувати.

І от, в неділю індійські націоналісти атакували учасників мирного протесту. Ситуація швидко загострилася. Учасники протистоянь закидали один одного камінням, до лікарень прибули поранені, в тому числі, з вогнепальними пораненнями. Більшість постраждалих – серед мусульман.

У вівторок індуїстські націоналісти підпалили мечеть у заселеному мусульманами районі Ашок Нагар. Пізніше встановили шафрановий прапор – символ індуїстів.

Спалили ще кілька храмів, постраждала інфраструктура міста – здебільшого, крамниці з власниками-мусульманами.

Індуїсти атакували навіть кількох журналістів, що робили репортажі з місця подій.

"Двох моїх колег – Ервінда Ганесекара та Сураба Шуклу – серйозно побили моби (так у країні називають ультраправих індуїстів – ред.) просто зараз у Делі. Вони припинили їх бити, лише усвідомивши, що вони "наші люди – індуїсти" Абсолютно мерзенно", – зазначила журналістка Нідхі Раждан у Twitter.

За іронією долі, саме у цей період до країни вперше завітав президент США Дональд Трамп. І, власне, буквально від двох кроках від місця, де американський лідер спілкувався з прем'єром країни Тарендрою Моді, відбувалися криваві зіткнення. А найвиразнішим моментом стали слова Трампа про те, що Індія "важко працює над релігійною свободою".

nk_hauz/-m14odgtf8nioqt0lzrm.jpg
nk_hauz/-m14ode84pd3ypenbmzw.jpg
nk_hauz/-m14odif0czft0v4mgiy.jpg
nk_hauz/-m14od91tnxlkeyx8pyh.jpg

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлобыдло должно быть тупым, нищим, злобным и во всех своих бедах обвинять Россию. Это единственное назначение проекта "укрАина".
Член правительства
Ну да, тупым скакуасам членом НАТО опять по губам поводили - они и рады.
Просто прохожий
Просто ЗеЛох, как и все "щирые", путает "в" и "на", поэтому у него "в 572".
Джаффар Дудаев
Черному повелителю сильнейшей армии мира нужно проверить квалификацию украинских чиновников, а то деньги американских налогоплательщиков будут снова пущены по ветру и зарыты в песок, как это недавно случилось в Афганистане.
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА ОТСНОШАЛ - 5:0 !!!
Антиелена
Не, Ленка-белка, одних слов мало, тебе надо платить и каяться. Майданушка ты хренова! Начни с предоплаты за отопление за всю зиму!
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....