У СТОЛИЦІ ІНДІЇ ТРИВАЄ КРИВАВЕ РЕЛІГІЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ: ЗАГИНУЛО 24 ЛЮДИНИ
Проишествия risu.org.ua27 февраля 2020

У СТОЛИЦІ ІНДІЇ ТРИВАЄ КРИВАВЕ РЕЛІГІЙНЕ ПРОТИСТОЯННЯ: ЗАГИНУЛО 24 ЛЮДИНИ

Вже протягом трьох діб у столиці Індії триває криваве протистояння, яке називають найбільш жорстокою делійською релігійною бійнею десятиліть. Загибло 24 людини, 200 – отримали поранення. При цьому поліцію звинувачують в тому, що вона не надто активно втручається у процеси, повідомляє Депо.

Ситуація загострилася після трьох місяців мирних протестів проти нового закону, який спрощує надання індійського громадянства мігрантам-немусульманам. Наразі в Індії проживає близько 200 млн мусульман, а це 14% населення. І от, через нову законодавчу ініціативу майбутнє цих людей опинилося під загрозою. Згідно з правовим актом, люди без індійських паспортів мають за обмежений час довести наявність законних підстав для перебування у країні. Інакше їх можуть помістити у спеціальні табори, а згодом депортувати.

І от, в неділю індійські націоналісти атакували учасників мирного протесту. Ситуація швидко загострилася. Учасники протистоянь закидали один одного камінням, до лікарень прибули поранені, в тому числі, з вогнепальними пораненнями. Більшість постраждалих – серед мусульман.

У вівторок індуїстські націоналісти підпалили мечеть у заселеному мусульманами районі Ашок Нагар. Пізніше встановили шафрановий прапор – символ індуїстів.

Спалили ще кілька храмів, постраждала інфраструктура міста – здебільшого, крамниці з власниками-мусульманами.

Індуїсти атакували навіть кількох журналістів, що робили репортажі з місця подій.

"Двох моїх колег – Ервінда Ганесекара та Сураба Шуклу – серйозно побили моби (так у країні називають ультраправих індуїстів – ред.) просто зараз у Делі. Вони припинили їх бити, лише усвідомивши, що вони "наші люди – індуїсти" Абсолютно мерзенно", – зазначила журналістка Нідхі Раждан у Twitter.

За іронією долі, саме у цей період до країни вперше завітав президент США Дональд Трамп. І, власне, буквально від двох кроках від місця, де американський лідер спілкувався з прем'єром країни Тарендрою Моді, відбувалися криваві зіткнення. А найвиразнішим моментом стали слова Трампа про те, що Індія "важко працює над релігійною свободою".

1 комментарий

Написать комментарий
  • что с них взять
    28 февраля 2020
    Обезьяны
    Ответить
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.
Елена
Согласна Летающий Объект если ты на позитиве ,мысли светлые и чистые и добрые и иммунитет сильнее становится,если хорошо и по доброму относишься к людям и они ответят тебе взаимностью,пусть не все и не всегда,но вот Роджер, поверь сын героя летающего на штурмовике Им л-2 ,Роджер эта мразь, которую если бы я могла придавила как таракана ,он того точно заслуживает.
Кот
Отакои...Значится,пойдёт гулять губерния,ууухххх! Ох и грохоту будет,когда все это рухнет в пропасть дефолта!!!