В Українці підвищився рівень забруднення повітря оксидом вуглецю
Проишествия mykyivregion.com.ua24 января 2020

В Українці підвищився рівень забруднення повітря оксидом вуглецю

У період з 1 по 31 грудня ЦГО ім. Бориса Срезневського проводила спостереження за станом забруднення атмосферного повітря на двох постах міста Біла Церква та на одному посту в містах Бровари, Обухів, Українка

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт ЦГО ім. Бориса Срезневського.

Визначався вміст чотирьох основних домішок (завислі речовини, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид азоту) і вміст важких металів.

У місті Біла Церква у грудні було відібрано і проаналізовано 600 проб, у Броварах – 273, в Українці – 183, в Обухові – 144 проби повітря.

Загальний рівень забруднення повітря в усіх містах оцінювався, як низький.

Середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували рівень ГДКс.д. у Білій Церкві у 2,2 раза, в Українці – в 1,9 раза, в містах Бровари і Обухів – у 1,7 раза. Середньомісячна концентрація діоксиду сірки в Обухові становила 1,0 ГДКс.д., в інших містах області – 0,5-0,7 ГДКс.д. Вміст оксиду вуглецю у містах контролю був на рівні 0,2-0,5 ГДКс.д., завислих речовин – 0,3-0,5 ГДКс.д.

Максимальний вміст забруднювальних домішок у містах Київської області не перевищував відповідні максимально разові ГДК.

Порівняно з листопадом 2019 року в Українці підвищився рівень забруднення повітря оксидом вуглецю, знизився – діоксидом сірки; у Білій Церкві дещо знизився вміст оксиду вуглецю, у Броварах – діоксиду азоту. В Обухові суттєвих змін не зафіксовано.

Порівняно з груднем 2018 року підвищився вміст діоксиду азоту у Білій Церкві та Броварах; завислих речовин – в Обухові, оксиду вуглецю – в Українці. Поряд з цим зафіксовано зниження середньомісячного вмісту завислих речовин і оксиду вуглецю у Білій Церкві, діоксиду сірки – в Українці.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
О я я, натюрлих! Ну давай блесни языком Гётэ и Шиллера? Это тебя в училище муштровали на плацу – айн, цвай, полийцай, дрей вир Гренадир, фюн зегс алте гэйгс …!
Весёлый Роджер
То другая Елена, а правильная Елена_Шмуля одета в кальсоны тай химзащиту Элька, а поверх гэтого - эуропейские кружевные труселя! Ву а ля! Встречай Эуропа это я!
Весёлый Роджер
Я на укрофорумах спрашивал - никто такой цены не видел!!! Так шо как всегда сбрехнул ты Шмуля - ну это у тебя профессионально как с выплавкой металла на вугле! 3.14здболл свинорылый - ты подтвердил своё звание! А у москалей корова прихромнула! Ось воно як!
Степан
Типовий кремлівський бред, основна мета якого посварити два словянські народи в час політичного хаосу в Європі...
ОПЯТЬ ЧТО ТО ПЕРЕПУТАЛИ
РЕШИЛИ уКРЫ ОТ КОРОНАВИРУСА КУЕВ СПАСТИ ДЫМОВОЙ ЗАВЕСОЙ. И ПОДОЖГЛИ ЛЕС В ЧЕРНОБЫЛЕ. КЛЫЧКО ОПЯТЬ ЧТО ТО ПЕРЕПУТАЛ?
Елена
Смешно получился мой верхний комментарий,прямо шедевр,ха.
Елена
Я не вру, честно говорю,ну зачем мне брехать?Ну какой смысл?Какая АЗС не скажу,потому что местная,а это мне не надо,но это честно.
Авторские статьи