22-річна українська студентка і модель Каріна Сокрут стала переможницею престижного конкурсу краси «Queen of Beauty Universe – 2015» й отримала чек на 3 тис. євро.
Шоу-бизнесvgolos.com.ua30 марта 2015

22-річна українська студентка і модель Каріна Сокрут стала переможницею престижного конкурсу краси «Queen of Beauty Universe – 2015» й отримала чек на 3 тис. євро.

Про це пише telegraf.com.ua.

Фінал конкурсу відбувся 29 березня в іспанському місті Малага.

Каріна є студенткою миколаївського Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Для неї це перша серйозна перемога в модельному світі.

Суперницями Каріни були 20 дівчат з різних країн світу. Четверте місце зайняла представниця Азербайджану, третє – Росії, друге місце – Іспанії.

«Я все-таки стала Queen of Beauty Universe 2015 і довела, що в Україні живуть найкрасивіші дівчата», – заявила Каріна.

Конкурс проходив у декілька етапів. Перша частина включала в себе вихід у купальниках, вечірніх сукнях і національних костюмах. Під час інтелектуальної частини конкурсантки представили свої соціальні проекти і дали невелике інтерв’ю.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Davis
Я так схвильований, що отримав позику від кредитора, який допоміг мені з моєю позикою. Було дивовижно, як я отримав позику ... Я спробував іншу послугу, але ніколи не міг отримати позику в цій службі. Деякі з них попросять мене заповнити багато документів і в кінці дня не закінчиться добре. Але я щасливий після зустрічі з Оленою Ніно. Я зміг отримати свою позику в розмірі 22 000 євро, зараз мій бізнес проходить добре, і я хочу, щоб ви все це знали сьогодні, оскільки вони швидкі і на 100% надійні. Зараз я сплачую кредит, який я отримав від компанії Elena Nino позики по всьому світу. Зв'яжіться з ними і не витрачайте часу на цих кредиторів, будь ласка, зв’яжіться з цим електронним листом: elenanino0007@gmail.com
Елена
Не радуйся дурень,нехороших слов для такой мрази и падали пидарасной как ты у меня много,хоть жопой жуй ,поэтому закрой своё поганое ебло и сиди не отсвечивай, почитатель Маннергейма и Краснова с Солженицыным,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Просто не буду тебе никогда отвечать,и всё,если будешь обзывать.
Весёлый Роджер
Да ещё бильше можно написать, шо если с ранку на куёвском майдане титульные запизденцы – ветераны АТО, расстреляют з кулемётов, недовольных, бывших майданистых горожан, тай уже там не сотни будут, а тысячи, так НИ ОДНО ДЕМОКРАТИЧНОЕ СМИ про это не напишет, чи напишет шо расстреляли ахентов Кремля! Ось вно як! Вангую!!! - Ещё придёт время, вспомните вы Янека, как благодетеля!
Весёлый Роджер
А ну прекратите, здесь вам не тут! Вы шо не читаете Шмулю_Елену хандона, хунтовского пропахандона? «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» И помните про жидобандеровца Шмулю - есть такое выражение "БЕНЕДИКТИНСКАЯ СКРОМНОСТЬ" - это когда считаешь себя умным, а всех остальных дураками.
Весёлый Роджер
Привет "е"! Готовься к ТОТАЛЬНОМУ обсеранию Шмулей, отвечать он не умеет, на голову слаб, памяти никакой, а вот гивна у него в избытке! Ну вариантов у него не много: алкаш, бомж на свалке и при этом "олигарх-богатей" не думающий о народе, ну и гей, последнее он видно с себя списывает. Ты главное не робей - масти нет, ходи с бубей! :-))
куку
всё правильно она говорит! и если завтра в США расстреляют демонстрантов - это будет демократический расстрел. а чё вы сделаете лошьё ))))
Авторские статьи