Шоу-бизнесnewformat.info9 дней назад

Актор Аднан Коч засуджений до 16 років в’язниці

Актор Аднан Коч, відомий ролями в серіалах «Чудовий вік» і «Схід-Захід», засуджений до 16 років і 8 місяців тюремного ув’язнення.

Актор звинувачується в збройному опорі поліції, захопленні заручників і незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Про це повідомляє турецьке видання Cumhuriyet.

Аднана, його брата і ще трьох осіб затримали в березні 2018 року під час антинаркотичних операцій в провінції Стамбула. Тоді наркоторговець Сінан Бозбурун, діючи в змові з Департаментом по боротьбі з наркотичними злочинами, прибув на зустріч з актором в одне з кафе Аташехир. У сумці, яку він передавав замовникам, було 2 грами кокаїну та 0,4 грама метамфетаміну, загорнутих у фольгу. Під час затримання актор спробував знищити сліди злочину, влаштував бійку і перестрілку з поліцією. Під час арешту було поранено шість поліцейських. Всі учасники події отримали терміни — від 4 до 17 років в’язниці.

Адвокат обвинувачених наполягав на тому, що у трагедії винні самі посадові особи, а його клієнти постраждали навіть сильніше, так як були побиті і отримали переломи кінцівок. Суд, проте, до слів захисника не прислухався. До речі, під час судового процесу Аднан знімався в кіно, грав на концертах і виїжджав за кордон, а в день винесення вироку навіть опублікував в Instagram анонс свого нового музичного шоу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи