Шоу-бизнесnewformat.info13 сент.

Анджеліна Джолі заведе ще одну дитину

Актриса відверто поділилася своїми поглядами на виховання спадкоємців: «Вони повинні пам’ятати про те, що вільні, допомагати іншим людям і пам’ятати, що всі ми недосконалі. Я намагаюся подавати їм добрий приклад, але в цьому світі так багато проти них, і вони повинні бути до цього готові». Анджеліна також розповіла, як діти вітають її з Днем матері. «У День матері діти готують для мене сніданок і збирають квіти, — поділилася актриса. — Вони ставляться до мене як до самої справжньої леді. Я розумію, що я набагато сильніша, ніж я про себе думаю. Однак за своєю суттю я все одно м’яка і вразлива. І я зовсім не мрію про те, щоб бути сильнішою. Я просто хочу, щоб мені дозволили бути м’якою». Джолі зізналася, що відчуває себе набагато краще, коли її діти поруч. Нещодавно Анджеліна проводила свого 18-річного сина Меддокса на навчання в Сеул. За її словами, поки їй важко звикнути до відсутності сина вдома, однак вона розуміє, що ця ситуація відкрила перед нею нові перспективи. «Коли твої діти маленькі, ти відчуваєш себе справжнісінькою матусею. Коли вони тінейджери, ти разом з ними відчуваєш себе підлітком. Ти бачиш, як вони ходять в панк-клуби, і дивуєшся, чому ти не можеш робити точно так же. Зараз я якраз перебуваю в тій цікавій стадії, коли заново відкриваю себе», — пояснила Джолі. На завершення бесіди актриса поділилася справжнім одкровенням — вона збирається всиновити сьому дитину до кінця цього року. Анджеліна має намір взяти малюка з Сирії або іншої країни Близького Сходу, щоб за допомогою його любові заповнити після від’їзду Меддокса порожнечу.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!