Шоу-бизнесnewformat.infoSep 13

Анджеліна Джолі заведе ще одну дитину

Актриса відверто поділилася своїми поглядами на виховання спадкоємців: «Вони повинні пам’ятати про те, що вільні, допомагати іншим людям і пам’ятати, що всі ми недосконалі. Я намагаюся подавати їм добрий приклад, але в цьому світі так багато проти них, і вони повинні бути до цього готові». Анджеліна також розповіла, як діти вітають її з Днем матері. «У День матері діти готують для мене сніданок і збирають квіти, — поділилася актриса. — Вони ставляться до мене як до самої справжньої леді. Я розумію, що я набагато сильніша, ніж я про себе думаю. Однак за своєю суттю я все одно м’яка і вразлива. І я зовсім не мрію про те, щоб бути сильнішою. Я просто хочу, щоб мені дозволили бути м’якою». Джолі зізналася, що відчуває себе набагато краще, коли її діти поруч. Нещодавно Анджеліна проводила свого 18-річного сина Меддокса на навчання в Сеул. За її словами, поки їй важко звикнути до відсутності сина вдома, однак вона розуміє, що ця ситуація відкрила перед нею нові перспективи. «Коли твої діти маленькі, ти відчуваєш себе справжнісінькою матусею. Коли вони тінейджери, ти разом з ними відчуваєш себе підлітком. Ти бачиш, як вони ходять в панк-клуби, і дивуєшся, чому ти не можеш робити точно так же. Зараз я якраз перебуваю в тій цікавій стадії, коли заново відкриваю себе», — пояснила Джолі. На завершення бесіди актриса поділилася справжнім одкровенням — вона збирається всиновити сьому дитину до кінця цього року. Анджеліна має намір взяти малюка з Сирії або іншої країни Близького Сходу, щоб за допомогою його любові заповнити після від’їзду Меддокса порожнечу.

💬 Последние комментарии
Гость
Пердунец неправильным газом ввиду безграмотности полной Шмуля сруля тихо отползает в холодную квартирку , на окружной дождь и дальнобойщики не останавливаются
Весёлый Роджер
Маня цэ хто? Я тильки одну Маня знаю, ну ту шо, "... взяли Маню на кармане, фраернулася. Платье синее в горошек, да косынки шёлк, Я вернулась, здравствуй Шмуля - милый корешок! Толстый Шмуля в коридоре лампочку пиСдил, Маня вскрикнула от боли и лишилась сил..."
Весёлый Роджер
Но кажется яйки вин вже продал, за ненадобностью, тильки мешают гопак танцевать та Бандеру прославлять! «Елена -29 июня 2020- ….. сто двадцать пятый раз пишу, ты же знаешь, просто людей учить и воспитывать надо,а непокорных наказывать,вешать…» «Елена -11 июля 2020- Не понял,не поняла,я женщина,…. но что поделаешь,вот сижу я … в темно-синих армейских трусах ,о тебе думаю,… А Украина идёт … прямиков у ЖОПУ, хотя думувает, шо у Эуропу. Сало Уранили!»»
Весёлый Роджер
Пишите правильно - по плешивой Шмулиной 70-летней лысине!
Весёлый Роджер
Всё равно лапа, не снимай этот вопрос. Пусть не сейчас, позже, поверь нужная вещь, не только для Кита, но больше для тебя!!! Получается, что у тебя хлеб в пересчёте на 700 гр = (700х22.5)/400=39.37 грн? Правильно!? Так посмотри ПОТОМ в магазе, цены на то, что я написал, будь ласка! «Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.93 грн; Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.61 грн». А то Шмуля Сруля сразу язык у дупу затолкал и стал про Брежнева вспоминать, как прекрасно ему было тоди со склада воровать!
Весёлый Роджер
Ну так цены дай у бывшей хлебной житницы Союза! Не 40 лет назад, а сейчас - эй пЫдарас! Давай Шмуля сейчас! Никому твои экскурсы в историю не нужны!!! Людям сейчас жить надо, а не воспоминаниями - "Политику партии одобрямс", "Все ракеты точно в цель! Наша цель - коммунизм!". А у Шмули онанизм!
Бюро переписи
Как раз часом уронил... Можешь поднять, Маня?