Бен Аффлек описав ідеальні стосунки з жінкою
Шоу-бизнесnewformat.info07 марта 2020

Бен Аффлек описав ідеальні стосунки з жінкою

У 2018 році через алкогольну залежність Бен Аффлек розлучився з Дженніфер Гарнер. Він неодноразово зізнавався, що розлучення стало «найбільшим жалем в його житті».

Алкоголізм став причиною розриву їх стосунків, а тривале розлучення підштовхнув до більшого зловживання спиртним. Зараз актор бореться із залежністю і відверто говорить про пережитий досвід, але, схоже, він також готовий розповісти і про своє особисте життя. Так, нещодавно Аффлека запитали про те, якими він бачить свої ідеальні відносини.

«Не знаю, хочеться довіри. Турботи, взаємної поваги і всіх цих звичайних речей. Мені здається, саме ці речі сильно впливають на рівень щастя і задоволеності в стосунках. Але або вони є, або немає, ти не можеш викликати це насильно», — зізнався актор.

Зараз актор зосереджений на новому проекті. Він розповів, що переніс свій досвід на персонажа фільму «Поза грою», де він зіграв тренера баскетбольної команди, який пристрастився до алкоголю і таблеток. Аффлек вважає, що особистий досвід дозволив йому повністю зрозуміти емоції героя.

«Багато хто з моїх друзів мали справу з залежностями і всякого роду розладами. При цьому більшість з них — чесні, відповідальні люди, які живуть гарним життям. «Поза грою» мені подобається своїм посилом про те, що ти можеш стати краще, можеш подолати перешкоди», — додав Аффлек.

Актор зізнається, що боротьба з алкогольною залежністю — це боротьба на все життя. Зараз для нього головною підтримкою і мотивацією є його діти. Днями Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер відсвяткували день народження їхнього сина Семюеля, якому виповнилося 8 років. Зірка фільмів про «Бетмена» намагається бути хорошим батьком для своїх трьох дітей і постійно бере участь у всіх сімейних святах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Уважаемый, у свидомых память как у рыбок гуппи.. И в той жопе которая творится в стране они винят всех вокруг кроме себя..они уже не помнят майданные кричалки, не помнят про пенсии по 1000 евро и зп по 2000.. И оочень много другого.... А вам здоровья
В отставку ЗЕ
Пиздун
Гость
Евлампий -тупой идиот ! Гуманное язычество ! Тебя бы мудака в жертву давно бы язычники принесли ....
гость
В Краине минздрав уже давно занимается здоровьем населения - в смысле лишить его этого самого здоровья. Причём работает довольно успешно: население активно вымирает. Супрун неустанно контролирует, власти ей помогают.
Олелюб
Ожоги разной степени тяжести можно от неё получить наверняка.
Кот Матроскин
Вот этого не надо, "сами выкричали". Ещё осенью 13-го года я говорил и писал, что всё кончится жопой, при том полной жопой. Жопа настала. Теперь одно только радует, что будет ещё хуже.
Кот Матроскин
Мне семьдесят лет, какие ещё к чертям фонды создавать? Насобирать бы на похороны и то хорошо.