Бен Аффлек описав ідеальні стосунки з жінкою
Шоу-бизнесnewformat.info07 марта 2020

Бен Аффлек описав ідеальні стосунки з жінкою

У 2018 році через алкогольну залежність Бен Аффлек розлучився з Дженніфер Гарнер. Він неодноразово зізнавався, що розлучення стало «найбільшим жалем в його житті».

Алкоголізм став причиною розриву їх стосунків, а тривале розлучення підштовхнув до більшого зловживання спиртним. Зараз актор бореться із залежністю і відверто говорить про пережитий досвід, але, схоже, він також готовий розповісти і про своє особисте життя. Так, нещодавно Аффлека запитали про те, якими він бачить свої ідеальні відносини.

«Не знаю, хочеться довіри. Турботи, взаємної поваги і всіх цих звичайних речей. Мені здається, саме ці речі сильно впливають на рівень щастя і задоволеності в стосунках. Але або вони є, або немає, ти не можеш викликати це насильно», — зізнався актор.

Зараз актор зосереджений на новому проекті. Він розповів, що переніс свій досвід на персонажа фільму «Поза грою», де він зіграв тренера баскетбольної команди, який пристрастився до алкоголю і таблеток. Аффлек вважає, що особистий досвід дозволив йому повністю зрозуміти емоції героя.

«Багато хто з моїх друзів мали справу з залежностями і всякого роду розладами. При цьому більшість з них — чесні, відповідальні люди, які живуть гарним життям. «Поза грою» мені подобається своїм посилом про те, що ти можеш стати краще, можеш подолати перешкоди», — додав Аффлек.

Актор зізнається, що боротьба з алкогольною залежністю — це боротьба на все життя. Зараз для нього головною підтримкою і мотивацією є його діти. Днями Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер відсвяткували день народження їхнього сина Семюеля, якому виповнилося 8 років. Зірка фільмів про «Бетмена» намагається бути хорошим батьком для своїх трьох дітей і постійно бере участь у всіх сімейних святах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
А в аптеке пусто . Нет ни одной масочки.Интересненько куда все девается? Весь мир с нами однако что-то маски не купить ...с
гость
....А Елену под забор......слава рогулям ....где нибудь Чернобыле - в реакторе......
Илья
А что , в ХохлоРейхе "активист" имеет право на ношение боевого огнестрела? И полиция на это не отреагировал! Какая демократия в этом заповеднике нацизма ! Ну для нацистов разумеется.
Луна-2
Всё-таки Бог есть .И начал свое правое дело не с бедняков, а с богатеньких Буратино .. типа депутата Сергея Шахова,который был на курорте в Египте..
ЛУНА-2
Мало того, что она сама неграмотная санитарка изМичигана натворла дел в медицине - так еще и защищает нацика -убийцу..
Елена
Феофания пока не частная клиника, а в подчинении ДУСи. И кстати, вполне доступная по цене, по сравнению с частными клиниками, для любого пациента (на платной основе). Очень многие приезжают издалека лечиться, особенно на операции.
Весёлый Роджер
Гдэ я и кем обзывал запора? При чём тут я и ВСЕНАРОДНО избранный и не отстранённый по закону президент Янукович? Где в решениях суда, кроме как на пиндосном цензоре и нацистких каналах, сказано что Янек вор? Где те признаки, кроме нищебродства населения и богатства воров-керивников, по которым Украина идёт в Эвропу! Про без виз – не бреши – его вже НЕТ и когда он будет и каким – неведомо никому! Как прежде - уже НИЧЕГО нЫ будэ! Кынчилось бандеровское кино – липиздричества НЫМА! Сало не урони - пыди кальсоны пидтяни, да вытряхни гивно, бо вже туда успел пиднасрать москалям!