Бред Пітт, Скарлетт Йоханссон і ще 20 знаменитостей знялися в агітаційному ролику
Шоу-бизнесnewformat.info05 марта 2020

Бред Пітт, Скарлетт Йоханссон і ще 20 знаменитостей знялися в агітаційному ролику

Бред Пітт, Шарліз Терон, Скарлетт Йоханссон і інші зірки агітували всіх американців зареєструватися на спеціальному загальнонаціональному сайті і взяти участь в голосуванні 3 березня.

«Супервівторком» 3 березня називають вівторок в початку лютого або березня в рік президентських виборів, коли в більшості штатів проходять попередні вибори або праймеріз.

«Я голосую, тому що вірю в зміни. Зареєструйся і будь почутий», — повторюють зірки світової величини в ролику, опублікованому американським виданням W Magazine.

Під час попередніх виборів громадяни обирають кандидатів в президенти США від партій. Володарі найбільшого кількості голосів згодом будуть боротися за пост керівника країни, яке зараз займає представник Республіканської партії Дональд Трамп. За традицією, в «супервівторок» кандидати можуть набрати найбільшу кількість голосів, тому висока явка для політиків вкрай важлива. Ролик за участю такої кількості зірок безсумнівно викличе великий відгук у публіки.

Першим в кадрі з’являється актор Бред Пітт, якого з нинішнім президентом США пов’язують вельми непрості відносини. На останньому «Оскарі» актор пожартував про його імпічмент, а сам Трамп назвав Пітта «самовдоволеним хлопчиськом».

Всього в агітаційній кампанії взяло участь 22 людини, серед яких популярні актори, музиканти і режисери, в тому числі Шарліз Терон, Кріс Еванс, Адам Сендлер, Ель і Дакота Фаннінг, Маргарет Куеллі, Шайа ЛаБаф, Лора Дерн, Антоніо Бандерас, Аквафін, Віллем Дефо і Синтія Еріво.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не правда,я и Ера разные женщины, что-то алкаша козлоослика не видать, пьёт где-то, сейчас холодно, ещё замёрзнет под забором,жалко дурня.
Елена
Ты же говорил за польскую картошку, склеротик.ха.Украира имеет всё и картошку и сало и хлеб, всё есть ,что есть, не пропадем.
Елена
Слава Америке!
Гость
Ой , Луна , а что Ленке сосалке с окружной, она налоги не платит и детей у неё нет ! С ее образом жизни скоро от сифилиса или подобного сдохнет ! Это порядочным людям , трудягам и их детям эти кредиты отдавать ! Вот и поёт дифирамбы омэрыке....
е
Уважаемая, Елена просто знает, что ей ничего отдавать не придется .. Она ж безработная и сидит на пособии, с чем сама же соглашалась пусть и косвенно
Луна-2
да Гость и под большие %.За так ничего не делается.Только некоторые, вроде Елены-поющей осанну Америке, этого не понимают, или точнее, не хотят понимать.
е
Знаю, ну нравится ей путаться в показаниях и ладно))