Бред Пітт, Скарлетт Йоханссон і ще 20 знаменитостей знялися в агітаційному ролику
Шоу-бизнесnewformat.info05 марта 2020

Бред Пітт, Скарлетт Йоханссон і ще 20 знаменитостей знялися в агітаційному ролику

Бред Пітт, Шарліз Терон, Скарлетт Йоханссон і інші зірки агітували всіх американців зареєструватися на спеціальному загальнонаціональному сайті і взяти участь в голосуванні 3 березня.

«Супервівторком» 3 березня називають вівторок в початку лютого або березня в рік президентських виборів, коли в більшості штатів проходять попередні вибори або праймеріз.

«Я голосую, тому що вірю в зміни. Зареєструйся і будь почутий», — повторюють зірки світової величини в ролику, опублікованому американським виданням W Magazine.

Під час попередніх виборів громадяни обирають кандидатів в президенти США від партій. Володарі найбільшого кількості голосів згодом будуть боротися за пост керівника країни, яке зараз займає представник Республіканської партії Дональд Трамп. За традицією, в «супервівторок» кандидати можуть набрати найбільшу кількість голосів, тому висока явка для політиків вкрай важлива. Ролик за участю такої кількості зірок безсумнівно викличе великий відгук у публіки.

Першим в кадрі з’являється актор Бред Пітт, якого з нинішнім президентом США пов’язують вельми непрості відносини. На останньому «Оскарі» актор пожартував про його імпічмент, а сам Трамп назвав Пітта «самовдоволеним хлопчиськом».

Всього в агітаційній кампанії взяло участь 22 людини, серед яких популярні актори, музиканти і режисери, в тому числі Шарліз Терон, Кріс Еванс, Адам Сендлер, Ель і Дакота Фаннінг, Маргарет Куеллі, Шайа ЛаБаф, Лора Дерн, Антоніо Бандерас, Аквафін, Віллем Дефо і Синтія Еріво.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.
Елена
Согласна Летающий Объект если ты на позитиве ,мысли светлые и чистые и добрые и иммунитет сильнее становится,если хорошо и по доброму относишься к людям и они ответят тебе взаимностью,пусть не все и не всегда,но вот Роджер, поверь сын героя летающего на штурмовике Им л-2 ,Роджер эта мразь, которую если бы я могла придавила как таракана ,он того точно заслуживает.
Кот
Отакои...Значится,пойдёт гулять губерния,ууухххх! Ох и грохоту будет,когда все это рухнет в пропасть дефолта!!!